Konsol Haberleri

Alan Wake 2 New Game+ Özelliği Bu Ay Geliyor Olabilir

Valorant VP Oyuneks

Remedy Entertainment tarafından duyurulmuş olan Alan Wake 2 New Game+ özelliği, büyük ihtimalle bu ay içerisinde yayınlanacak. En azından yeni yapılan paylaşıma bakılırsa o denli. Tarih duyurusunun ise The Game Awards 2023 sırasında yapılması bekleniyor.


İlginizi Çekebilir: Alan Wake 2 Genişleme Paketleri Detaylandırıldı


Finlandiya menşeli stüdyo, çıkışından bu yana Alan Wake 2 için irili ufaklı pek çok güncelleme yayınladı. Bu sayede hem iyileştirmeler yapılmış hem de pek çok teknik sorun giderilmişti. Ne var ki oyuncular yeni içerikler ve özellikler bekliyor. Bunlardan bir tanesi de Alan Wake 2 New Game+ özelliği, ki bu çıkış günü öncesinde teyit edilmişti. Görünüşe nazaran, beklenen güncelleme de yakında geliyor.

Alan Wake 2 New Game+ Özelliği Güncellemesi Yakın Olabilir

Oyunun X hesabı üzerinden yapılan paylaşıma, Alan Wake ağabeyimizin fenerin ışığını tuttuğu bir tuğla duvarda NEW GAME+ yazısının göründüğü bir görsel iliştirilmiş. Yorum olarak da “Yeni ay, yeni oyun… artı?” yazılmış. Bu paylaşımın Aralık ayına yeni girdiğimiz bir vakitte yapılmış olması, bahsi geçen güncellemenin de bu ay içerisinde duyurulacağına yahut hem duyurulup hem de yayınlanacağına işaret olabilir.

Şimdilik rastgele bir tarih verilmemiş olsa da, 8 Aralık 2023 Cuma günü TSİ 03:00 sıralarında başlayacak olan The Game Awards gösterisi sırasında olası bir duyuru ile karşılaşabiliriz.

Bildiğiniz üzere New Game+, oyuncular ortasında oldukça tanınan. Birinci oynayışta toplanan silahlar, kilidi açılan özellikler ve yetenekler ile yeni oyunda farklı şeyler denemeye imkan tanıyor. Bu da elbette oyunu daha ilgi cazibeli hale getirebiliyor. Remedy Entertainment ise geçtiğimiz ay yaptığı açıklama ile New Game+ özelliği ile birinci oynayışınızda açtığınız tüm silahlar ve güçlendirmeler, bir sonraki oynayışınıza taşınacak ve Nightmare (Kabus) ismi altında yeni bir zorluk düzeyi de eklenecek. Ayrıyeten yeni el yazması doküman (manuscript) sayfalar ve görüntü içeriği dahil yeni alternatif kıssa anlatımı bizi bekleyecek. Öbür bir deyişle, farklı görüntüler göreceğiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Ünlü Müzikçi Fortnite Oyununa Geliyor!

En tanınan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, bir ünlü ismi daha ağırlamaya…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Wolverine Fragmanları Sızmaya Devam Ediyor

Insomniac Games stüdyosuna yapılan büyük siber taarruzun akabinde, yeni Wolverine fragmanları…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

PS5 ve Switch İçin de Yayınlanacak Xbox Oyunları Muhakkak Oldu

Microsoft tarafından yapılan duyuru ile PS5 ve Switch için de yayınlanacak olan Xbox oyunları…
Daha Fazla