Konsol Haberleri

Cities: Skylines 2 Konsolda Ertelendi: 2024’te Çıkacak!

Valorant VP Oyuneks

Paradox Interactive ve Colossal Order tarafından yapılan duyuru ile Cities: Skylines 2 konsolda ertelendi. Pekala yılın sabırsızlıkla beklenen bir öteki oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları neden ertelendi? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cities: Skylines İçerikleri Cities: Skylines 2 Oyununa Dahil Edilecek


Cities: Skylines 2 Konsolda Ertelendi ve Bu Yıla Yetişemeyecek

Bizlere farklı bir kent kurma ve yönetme tecrübesi sunacak olan Cities: Skylines 2, önümüzdeki ayın sonlarına hakikat satışa sunulacak. Haziran ayında yapılan duyuru ile oyunun bütün platformlarda 24 Ekim 2023 tarihinde satışa sunulacağı belirtilmişti. Fakat bu artık yalnızca PC için geçerli olacak. Cities: Skylines 2 konsolda ertelendi ve önümüzdeki yıldan evvel çıkamayacak.

Paradox Interactive ve Colossal Order tarafından PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarının ertelenmesine ait olarak yapılan açıklamada, “Koyduğumuz kalite amaçlarına ulaşabilmek için daha fazla vakte muhtaçlığımız olduğunu fark ettik. Ek müddet, bütün platformlarda birbirine denk kalite ve performans sunmaya odaklanmamız için bize imkan tanıyacak.” denmiş.

Platform tercihinize nazaran PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarından birini dijital olarak ön-sipariş vermişseniz, SSS sayfasında yazılana nazaran otomatik olarak para iadesi yapılacakmış. Kutulu ön-siparişler için de ilgili perakendeciye gidilmesinin gerektiği söyleniyor.

Oynanış manasında rastgele bir kısıtlama ile müsabakadan, kendi kentimizi en gerçekçi formda yaratabilmemize ve yönetebilmemize imkan tanınacak. Derin simülasyon ve canlı iktisat ile karar verme yeteneklerimiz de sınanacak iken, hayallerimizdeki kenti yaratabilmemiz de mümkün olacak.

Halihazırda ön-siparişe açılmış olan oyunun standart sürümü 425 TL iken, Ultimate sürümü ise 765 TL. Ultimate sürümü, verilen ayrıntılara nazaran ana oyuna ek olarak birinci günden açılacak San Francisco seti, Köprüler ve Limanlar genişlemesi (2024 yılının ikinci çeyreği), Kıyı Mülkleri varlık paketi (2023 yılının son çeyreği) ve üç yeni radyo istasyonu dahil sekiz içeriğin olduğu Expansion Pass ile gelecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Fiyatsız God of War Ragnarök İçeriği Duyuruldu

Yaşanan sızıntıların akabinde, fiyatsız God of War Ragnarök içeriği Valhalla duyuruldu. The…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

GTA 6 Tam Sürümünde, Fragmanındaki Kadar Yeterli Görünecekmiş

Eğer birinci GTA 6 fragmanından sonra oyun içi görselliği merak ediyorsanız, birinci ipucu…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

GTA 6 Fragmanı Rekor Etkileşim Aldı

Dün yayınlanan ilk GTA 6 fragmanı rekor kırıyor. Take-Two Interactive ve Rockstar Games…
Daha Fazla