Konsol Haberleri

Fortnite İçin 3 Oyun Yolda!

Valorant VP Oyuneks

Sektörün en tanınan Battle Royale oyunlarından olan Fortnite, içerik olarak gelişmeye ve oyunculara daha fazla seçenek sunmaya devam ediyor. Yakın bir vakit evvel Epic Games tarafından oyuncuları sevindirecek bir dizi duyuruya imza atıldı. Fortnite için 3 oyun yolda ve hepsi de birbirinden eğlenceli görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (30 Kasım)


2017 yılında Erken Erişim kademesi ile oyuncular ile buluşmuş olan Fortnite, ortadan geçen yıllar boyunca grafik motoru değişimi, dönemlik içerikler, Sıfır İnşa modu, Dereceli sistem, ünlü müzikçilerin konserleri ve iş birlikleri ile farklı markaların unutulmaz karakterlerin takıma dahil olması üzere pek çok yeniliği oyuncular ile buluşturmuştu. Kasım ayında yüz milyon oyuncu barajının geçilmesinin akabinde, artık ise Fortnite için 3 oyun geliyor.

Epic Games Duyurdu: Fortnite İçin 3 Oyun Sunulacak!

İlk olarak, The Lego Group ile yapılan iş birliği sonucunda, 7 Aralık 2023 Perşembe günü LEGO Fortnite oyunu yayınlanacak. Kesin hayatta kalma macerası olarak tanımlanan bu oyunda, geniş ve açık dünyalar bizi bekleyecek. Bir yandan oynarken, bir yandan da yaratıcılığımızı, deney yapmayı ve iş birliğini işin içine katabileceğiz.

8 Aralık 2023 Cuma günü, Psyonix (Rocket League) stüdyosu tarafından hazırlanan Rocket Racing oyuncular ile buluşturulacak. Vakitle genişleyecek pist yelpazesi ile arkadaşlarımız ile eğlenceli yarışlar yapabileceğiz.

Fortnite Festival ise 9 Aralık 2023 Cumartesi günü yayınlanacak. Rock Band oyununun geliştiricisi olan Harmonix tarafından hazırlanan Fortnite Şenlik, oyunculara tercihen tek başlarına yahut öbür oyuncular ile bir ortaya gelip müzik çalmalarına imkan tanıyacak.

Hemen aşağıdan LEGO Fortnite duyuru fragmanına göz atabilirsiniz. Rocket Racing ise The Game Awards 2023 gösterisinde karşımıza çıkacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Ünlü Müzikçi Fortnite Oyununa Geliyor!

En tanınan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, bir ünlü ismi daha ağırlamaya…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Wolverine Fragmanları Sızmaya Devam Ediyor

Insomniac Games stüdyosuna yapılan büyük siber taarruzun akabinde, yeni Wolverine fragmanları…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

PS5 ve Switch İçin de Yayınlanacak Xbox Oyunları Muhakkak Oldu

Microsoft tarafından yapılan duyuru ile PS5 ve Switch için de yayınlanacak olan Xbox oyunları…
Daha Fazla