Konsol Haberleri

GTA 6 Fragman Tarihi Duyurusu Paylaşımı, Başka Şirketlere İlham Oldu

Valorant VP Oyuneks

GTA 6 fragman tarihi duyurusu paylaşımı, başka geliştiricilere ve yayıncılara ilham oldu ve yeni paylaşımlarını renk paleti uyarlaması ile karşımıza çıkarttılar. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: GTA 6 Fragmanı Tarihi Rockstar Games Tarafından Duyuruldu


Önümüzdeki hafta oyun kesiminde yeniden bir hareketlilik silsilesi yaşanacak. The Game Awards 2023 gösterisi ile yıl boyunca çıkmış olan oyunlar performanslarına nazaran ödüllendirilecek olup, ayrıyeten yeni oyun duyuruları da yapılacak. Lakin temel bomba Salı günü patlayacak ve birinci GTA 6 fragmanı yayınlanacak.

Bildiğiniz üzere GTA 6 fragmanı duyuru tarihi dün prestijiyle yapılmıştı. Başta Rockstar Games toplumsal medya hesapları olmak üzere, yapılan bu duyuru inanılmaz derecede yüksek etkileşim sayılarına ulaştı ve ulaşmaya da devam ediyor.

GTA 6 Fragman Tarihi Duyurusu Paylaşımı Büyük Tesir Yarattı

Sırf fragman tarihi duyurusu ile bile ortalığı birbirine katan şirket, öteki oyun şirketlerini de tesiri altına almış durumda. O denli ki Fall Guys liderliğinde Call of Duty: Warzone ve Halo Infinite paylaşımlarında GTA 6 fragmanı için hazırlanan tarih duyurusu paylaşımında tercih edilen tasarımı kullanmaya karar verdiler.

Sizin de gördüğünüz üzere, Halo Infinite için 4 Aralık 2023 Pazartesi günü ve Fall Guys için de 6 Aralık 2023 Çarşamba günü yeni fragman yayınlanacak iken, Call of Duty: Warzone için de Fall Guys ile birebir gün yeni bir duyuru yapılacak.

GTA 6 oyununun sadece tanıtımları ile büyük bir tesir yarattığı ortada ve hiç elbet ki mevcut kuşağa asıllı bir damga vuracak. Elbette geliştirilmiş versiyonu ile bir sonraki kuşakta de karşımıza çıkacağını varsayım ediyoruz. En azından GTA 5 bunun bir işareti üzere görünüyor.

İlk GTA 6 fragmanının 5 Aralık 2023 Salı günü TSİ 17:00 sıralarında yayınlanacağını hatırlatalım. Şimdilik rastgele bir ipucu verilmemiş olsa da, ana karakter(ler)imize, oynanış mekaniklerine, işlenecek kıssaya ve geçeceği kente ve grafiksel gelişime dair ayrıntıları görme fırsatımız olacak. Toplumsal medya paylaşımına bakılırsa, yeni oyunda kurgusal Miami kenti Vice City daha geliştirilmiş bir versiyonu ile karşımıza çıkacak.

Son olarak, GTA tarihinde birinci sefer bir bayan ana karakterimiz de olacakmış üzere görünüyor. Hatta bayan ana karakterin bir anne olduğuna, ancak çocuğunu yalnızca orta sahnelerde göreceğimize dair birtakım argümanlar ortaya atılmıştı.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Ünlü Müzikçi Fortnite Oyununa Geliyor!

En tanınan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, bir ünlü ismi daha ağırlamaya…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Wolverine Fragmanları Sızmaya Devam Ediyor

Insomniac Games stüdyosuna yapılan büyük siber taarruzun akabinde, yeni Wolverine fragmanları…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

PS5 ve Switch İçin de Yayınlanacak Xbox Oyunları Muhakkak Oldu

Microsoft tarafından yapılan duyuru ile PS5 ve Switch için de yayınlanacak olan Xbox oyunları…
Daha Fazla