Konsol Haberleri

GTA 6 Fragmanı Tarihi Rockstar Games Tarafından Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Rockstar Games tarafından yapılan paylaşım ile GTA 6 fragmanı tarihi resmiyet kazandı. Pekala beklenen birinci fragman ne vakit yayınlanacak? Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: GTA 6 Sigara Bıraktırdı


Beklenen Haber Geldi: GTA 6 Fragmanı Tarihi Belirli Oldu

Sektörünün en büyük markalarından olan GTA, serinin yeni oyunu ile yoluna devam edecek. Yıllardır süren bekleyişin sonunda, birinci tanışmamızı da önümüzdeki hafta içerisinde gerçekleştireceğiz. Rockstar Games tarafından yapılan X paylaşımı ile GTA 6 fragmanı tarihi 5 Aralık 2023 Salı günü TSİ 17:00 olarak açıklandı.

Duyuruda kullanılan görsel ve renk tonlarına bakacak olursak, daha evvelden ortaya atılan kıssanın kurgusal Miami kenti Vice City’nin yeni versiyonunda geçeceği argümanlarının büyük ölçüde gerçek çıkabileceği izlenimi yarattığını söyleyebiliriz. Yani yeni oyunda daha büyük ölçekli bir harita olabilir, lakin aksi de olabilir. Yani daha küçük ölçekli, ancak daha fazla keşfedilebilir iç yerin olacağı bir kent de bizlere sunulabilir. Yayınlanacak olan birinci fragman ile eş vakitli olarak verilmesi beklenen ayrıntılar ile bunu net olarak öğreneceğiz.

Elbette çıkış ve ön-sipariş tarihleri de merak edilen ayrıntılar ortasında yer alıyor. Bakalım Rockstar Games, birebir gün içerisinde fragmanın haricinde bizlere daha öbür neler sunacak?

GTA 5 oyununun çıkışının üzerinden geçen on yıllık mühletin akabinde, en nihayetinde GTA 6 da geliyor. Şirket tarafından yapılmış olan bu duyurunun oyun bölümünde yeni bir heyecan yarattığına kuşku yok. Rastgele bir ayrıntının verilmediği fragman ile ana karakter(ler)imizi, oynanış mekaniklerini, işlenecek kıssayı ve geçeceği kenti ve grafiksel gelişimi görme fırsatımız olacak.

Her yeni oyunu ile açık dünya oynanış konusundaki yenilikçi yaklaşım ve ayrıntılı öykü yapısı ve GTA 5 için sunulan içerik dayanağı ile dikkatleri üzerine çeken GTA serisi için, altıncı oyunda bunun ne kadar üstlere taşınacağı merak konusu. Buna ek olarak, Red Dead Redemption 2 oyunundaki hiçbir ince ayrıntının atlanmamış olması konusunda gösterilen itina de bir başka kıymetli nokta. Bildiğiniz üzere Yabanî Batı temalı oyun, Rockstar Games şirketinin oyunlarındaki kaliteli personelliği bir defa daha ortaya koymuş ve bizleri büyülemişti. Bu açıdan da GTA 6 oyunundan beklentiler bir epey yüksek diyebiliriz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Yeni GTA 6 Fragmanının Tarihi İçin Yeni Tez

Henüz ne vakit yayınlanacağı bilinmeyen yeni GTA 6 fragmanının tarihi ile ilgili yeni bir…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Birinci Parti Xbox Oyunlarının PlayStation ve Switch Tarihleri Belirli Oldu

Birinci parti Xbox oyunlarının PlayStation ve Switch tarihleri, Nintendo Direct programı ile…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Ünlü Müzikçi Fortnite Oyununa Geliyor!

En tanınan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, bir ünlü ismi daha ağırlamaya…
Daha Fazla