Konsol Haberleri

GTA 6’dan Kısa Manzara Sızdırılmış Olabilir

Valorant VP Oyuneks

Yeni GTA oyununu görmek için önümüzde fazla bir vakit kalmadı. Salı günü yayınlanacak olan birinci fragman ile bizi nelerin beklediğin göreceğiz. Geri sayım devam eder iken, GTA 6’dan kısa görüntü sızdırılmış üzere görünüyor.


İlginizi Çekebilir: GTA 6 Fragman Tarihi Duyurusu Paylaşımı, Başka Şirketlere İlham Oldu


Sektörün en kıymetli isimleri ortasında yer alan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 sonrasında, yeni oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun dünyasına damgasını vuracak olan yeni GTA ile en az on yıllık hasret bitecek ve muhtemelen ortadan geçen yirmiden fazla yılın akabinde tekrar efsanevi Vice City sokaklarına döneceğiz. Pek çoğumuzun hayatında hoş anılar bırakan bu kurgusal kent, hiç elbet ki bizler için GTA 6 oyununu çok özel kılacak.

GTA 6’dan Kısa İmaj Sızdırıldı Mı?

Salı günü TSİ 17:00 sıralarında yayınlanacak olan birinci fragmanla da başlardaki pek çok soru işareti de karşılığını bulacak diye düşünüyoruz. Ne var ki bunun öncesinde, GTA 6’dan kısa imaj sızdırıldı.

İlk olarak, toplumsal medyanın tanınan platformlarından TikTok üzerinde ortaya çıkan imajın kaldırılması fazla vakit almadı. Ne var ki bu imaj eli çabuk olan oyuncular tarafından indirildi ve X (eski ismiyle Twitter) platformuna aktarıldı.

On üç saniye uzunluğunda olup da GTA 6 oyununa ilişkin olduğu sav edilen bu kısa imajda, geliştirilmiş Vice City olduğu söylenen bir kent imgesi var. Şimdi resmi bir açıklama olmasa da, TikTok platformundan kısa müddette kaldırılması biraz kuşkulu diyebiliriz.

Her yeni oyunu ile açık dünya oynanışın hudutlarını zorlayan ve etkileyici öykü anlatımı sunan Rockstar Games tarafından geliştirilmekte olan GTA 6, hiç elbet ki bölümde çığır açacak bir oyun olacak. Bununla birlikte tıpkı GTA 5 üzere güncelleme ve içerik manasında yıllarca desteklenecektir. Bununla birlikte, iki milyar dolar bütçesi ile geliştirilme maliyeti açısından en kıymetli oyunlardan birisi olacağı da öne sürülmüştü. Buna, çevrim içi çok oyunculu modunun, geliştirilme sürecinin, içeriklerin, pazarlama ve dağıtım sürecinin dahil olduğu söylenmişti.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Ünlü Müzikçi Fortnite Oyununa Geliyor!

En tanınan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, bir ünlü ismi daha ağırlamaya…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Wolverine Fragmanları Sızmaya Devam Ediyor

Insomniac Games stüdyosuna yapılan büyük siber taarruzun akabinde, yeni Wolverine fragmanları…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

PS5 ve Switch İçin de Yayınlanacak Xbox Oyunları Muhakkak Oldu

Microsoft tarafından yapılan duyuru ile PS5 ve Switch için de yayınlanacak olan Xbox oyunları…
Daha Fazla