Konsol Haberleri

Spider-Man 2 Yeni Oyun+ Özelliği Önümüzdeki Ay Geliyor

Valorant VP Oyuneks

PlayStation markasının son zamanlardaki en büyük oyunlarından bir tanesi olan Marvel’s Spider-Man 2, önümüzdeki ay prestijiyle beklenen özelliğine kavuşacak. Geliştirici stüdyo tarafından yapılan paylaşım ile Spider-Man 2 Yeni Oyun+ özelliğini içeren güncelleme için hazırlıklar sürüyor.


İlginizi Çekebilir: Spider-Man 2 PC Sürümü Torrent Sitesine Düştü


Yeni Oyun+ seçeneği, oyunlar genelinde çok sık olmasa da gördüğümüz bir özellik ve farklı isimlerle karşımıza çıkabiliyor. Özellikle muvaffakiyetim avcılarının yahut güç fantezisi yapmayı seven oyuncuların tercih ettiği Yeni Oyun+, bir oyunu birinci bitirişiniz sırasında açtığınız özelliklerin ve yeteneklerin, topladığınız ve geliştirdiğiniz silahların, evrakların bir sonraki oynayışınıza aktarılmasını sağlıyor. Haliyle de her şeyi tamamlama fırsatı buluyorsunuz.

Spider-Man 2 Yeni Oyun+ Özelliği İçin Beklenen Gün Yakında

Geliştirici Insomniac Games tarafından X hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile Spider-Man 2 Yeni Oyun+ özelliği, 7 Mart 2024 Perşembe günü yayınlanacak olan sıradaki güncelleme ile oyuna eklenecek.

Ekim ayında teyit edilmiş olan bu özelliğin yanı sıra, belirtilen tarihte daha öbür yeni özelliklerin, yeni kostümlerin ve çok daha fazlasının da Spider-Man 2 oyununa ekleneceği söyleniyor.

Yeni Oyun+ özelliğinin aslında daha erken bir vakitte yayınlanması planlanıyordu. Lakin süreç beklendiği üzere gitmedi. Insomniac Games, bahsi geçen özelliğin oyunun kalitesine uygun olup olmadığından emin olmak için daha fazla testin yapılmasının gerektiğini belirtmişti. Beklenen müjdeli haber de sonunda verildi.

Şu an için güncelleme ile ilgili ayrıntılar tam manasıyla paylaşılmış değil, lakin öğrenmek için de fazla beklememiz gerekmiyor üzere görünüyor. Gelişmeleri takipte olacağız.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Yeni GTA 6 Fragmanının Tarihi İçin Yeni Tez

Henüz ne vakit yayınlanacağı bilinmeyen yeni GTA 6 fragmanının tarihi ile ilgili yeni bir…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Birinci Parti Xbox Oyunlarının PlayStation ve Switch Tarihleri Belirli Oldu

Birinci parti Xbox oyunlarının PlayStation ve Switch tarihleri, Nintendo Direct programı ile…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Ünlü Müzikçi Fortnite Oyununa Geliyor!

En tanınan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Fortnite, bir ünlü ismi daha ağırlamaya…
Daha Fazla