Oyun Haberleri

Blizzard Resmen Duyurdu: World of Warcraft Cataclysm Classic Geliyor

Valorant VP Oyuneks

World of Warcraft oyunun oyuncular tarafından pek fazla beğenilmeyen üçüncü genişleme paketi için BlizzCon 2023 sırasında sürpriz bir duyuru yapıldı. Blizzard Entertainment, World of Warcraft Cataclysm Classic ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


İlginizi Çekebilir: World of Warcraft’a 3 Yeni Genişleme Geliyor


World of Warcraft Cataclysm Classic ile Ne Üzere Yenilikler Gelecek?

Deathwing the Destroyer, çok yakında geçtiği kıtalarda dünyanın tabiatını sonsuza dek değiştirecek derin bir yara bırakarak Azeroth’a dönecek. BlizzCon Açılış Seremonisinde de duyurulduğu üzere üçüncü büyük World of Warcraft genişleme paketi Cataclysm Classic; geliştirilmiş düzey atlama tecrübesi, yeni zindan zorluğu sistemi ve daha ziyadesiyle yeni bir WoW Classic çağı getirecek!

2024’te çıkacak olan Cataclysm Classic, beraberinde bol ölçüde yeni içerik ve birkaç kalite değişikliği getirecek. Yenilikler ortasında şunlar bulunuyor:

  • Yeni Düzey Sonu: 85

Yeni Irklar: Worgenlar ve Goblinler

  • Alliance’ta müttefik ararken yırtıcı içgüdülerinin üstesinden gelmiş, lanetli Gilneas sakinleri olan gizemli ve şevkli Worgenlar olarak oyna.
  • Ada ülkeleri, Deathwing tarafından yok edildikten sonra yeni yuvalarını Horde’da gören, gemileri batmış Bilgewater Karteli Goblinlerine yardım et.

Yeni Meslek: Arkeoloji

  • Arkeoloji, oyunculara Azeroth’taki hafriyat alanlarını keşfederek dünyanın tarihî ehemmiyet taşıyan ırklarının geçmişine dair daha şey öğrenip bir yandan da mükafatlar kazanma imkanı sunar.

Biraz çağdaşlaştırma:

Cataclysm Classic genişleme paketinin 2010 yılındaki birinci çıkışında bulunmayan hudutlu sayıda özellik:

  • Artırılmış ve sisteme konmuş düzey atlama: İçerik güncellemelerindeki yüksek tempoyla oyuncuların yeni genişleme paketine daha süratli geçebilmeleri için düzey atlama suratları düzenlenecek.
  • Genişletilmiş koleksiyon arayüzü: Birinci defa Wrath Classic ile tanıtılan özellik, yeni transmog sisteminin hesap çapında idaresine imkan sunacak.
  • Zindan zorluğu değiştiriciler: Wrath Classic ile çıkan Titan Rune zindanı sistemi, zindancıların önüne yeni zorluklar çıkarmak için dönecek.

Deathwing’in dönüşünü kutlamak için seçilebilir paketler

Toprağın Bekçisi’nin dönüşünü kutlamak isteyen Classic oyuncuları için bugünden itibaren iki yeni paket sunulacak:

  • Blazing Heroic Pack, 30$: İkisi de çağdaş oyunda ve Classic’te kullanılabilecek uçan Ragnaros bineği ve Lil’ Wrathion pet’i ile ikisi de Classic’e özel bir alaca karanlık tarikatçısı transmog seti ve bir goblin kasabası oyuncağı içerir.
  • Blazing Epic Upgrade, 80$: Heroic Pack’teki tüm öğelere ek olarak bir 80. düzeye yükseltmesi (yakalama ekipmanı, çantalar ve küçük bir ölçü altınla beraber) ve 30 günlük oyun müddeti.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

PlayStation, Geçiş Anahtarı Takviyesi Sunmaya Başlıyor

PlayStation hesabı sahipleri yakında web, uygulama yahut PlayStation üzerinden hesabına giriş…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Elden Ring Satışları 23 Milyon Adedi Geçti

Yayıncı Bandai Namco, Elden Ring satışlarının dünya çapında 23 milyon adedi aştığını…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Elden Ring Satışları 23 Milyon Adeti Geçti

Yayıncı Bandai Namco, Elden Ring satışlarının dünya çapında 23 milyon adedi aştığını…
Daha Fazla