Oyun Haberleri

Brothers: A Tale of Two Sons Remake Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Sızıntıları ile büyük prestij kazanmış olan billbil-kun tekrar yanılmadı ve The Game Awards 2023 sırasında Brothers: A Tale of Two Sons Remake duyuruldu.


İlginizi Çekebilir: Sons of the Forest Tam Sürüm Çıkış Tarihi Duyuruldu


Brothers: A Tale of Two Sons Remake Geliyor

Esasen Starbreeze Studios tarafındna geliştirilmiş olan Brothers: A Tale of Two Sons Remake, Avantgarden tarafından ele alınıyor ve yayıncısı da tekrar 505 Games olacak. PC (Epic Games Store, GOG ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için 28 Şubat 2024 tarihinde satışa sunulacak.

Hikaye olarak özüne sadık kalınacak olan Brothers: A Tale of Two Sons Remake oyununda, babaları ölümcül bir hastalığa yakalanmış olan iki kardeşin Water of Life (Yaşam Suyu) için çıktıkları his yüklü macera anlatılacak.

Yeniden üretimde karakterler ve yerler orjinal oyuna bağlı olarak görsellik, performans ve oynanış açısından mevcut kuşağın düzeyine yükseltilerek yine yaratılacak. Bunun yanı sıra, müzikler de tekrar bestelenecek. Haliyle bizi unutulmaz bir maceranın beklediğini söyleyebiliriz.

Tercihen tek başımıza yahut mahallî kooperatif dayanağı ile bir arkadaşımız ile oynayabileceğimiz oyun sırasında, her bir karakterin ferdi yeteneklerinden faydalanarak bulmacaları çözecek, kapalı kıssaları keşfedecek, tehlikeli yerleri ziyaret edecek ve şiddetli düşmanlar ile çaba edeceğiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla