Oyun Haberleri

GigaBash ve Predecessor Fiyatsız Oldu

Valorant VP Oyuneks

Epic Games Store, 7-13 tarihleri ortasında oyunculara GigaBash ve Predecessor oyunlarını fiyatsız olarak sunuyor. Oyunların toplam kıymetinin ise olağanda 368 TL olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz hafta ise Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation oyuncularla buluşturulmuştu.

Geliştirici-yayıncı PassionRepublic Games imzası taşıyan GigaBash, sinemalardan ilham alan dev kaiju’lar, destansı kahramanlar, ortalığı kasıp kavuran özel hücumlar ve büsbütün yıkılabilen ortamlar içeren çok oyunculu arena dövüş oyunu. Oyun Power Stone, Üstün Smash Bros. Ultimate ve War of the Monsters üzere oyunların kaosu ve yaratıcılığını, klasik kaiju sinemalarının dudak uçuklatan performansıyla birleştiriyor.

Predecessor ise geliştirici-yayıncı Omeda Studios’tan geliyor. Predecessor, Paragon’dan ilham alan, MOBA ve FPS tiplerini bir ortaya getiren yüksek tempolu bir aksiyon oyunu. Sunduğu stratejik seçimler, üçüncü şahıs denetim ve sürükleyici aksiyon ile kendinizi savaşın merkezinde bulacaksınız.

Oyunları 13 Aralık saat 19:00’e kadar Epic Games Store’dan fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelecek haftanın fiyatsız oyunu şu anda bir sır.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla