Oyun Haberleri

God of War Ragnarök: Valhalla Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Sony, The Game Awards 2023 sunumuna yeni bir fragman ile God of War Ragnarök: Valhalla modunu PlayStation hayranlarının beğenisine sundu. Kratos, ana oyunun sahiplerine büsbütün fiyatsız olacak yeni bir macera için geri dönüyor ve bu güncelleme sürpriz bir biçimde önümüzdeki hafta çıkacak. God of War Ragnarök senaryosunda yaşanan olayların akabinde geçen Valhalla, oyunculara rogue gibisi bir tecrübe sunacak.

Geliştirici Santa Monica Studio, “Santa Monica Studio’daki grup, God of War tarihinde daha evvel yaptığımız her şeyden farklı bir şey yapmak için kendimize meydan okuduk. God of War Ragnarök: Valhalla, God of War Ragnarök’tan bildiğiniz ve sevdiğiniz dövüşü kutluyor ve bunu rogue gibisi tipinden ilham alan taze, deneysel ögelerle harmanlıyor.” diyor.

Bu modda savaşta düşen Kratos, duruşmanın arkasındaki gizemi çözmek için öbür bir teşebbüste bulunmak üzere Valhalla’nın kapıları dışındaki hayata geri dönüyor. Birinci başta hiçbir zırh yahut ekipman olmadan başlayacak olan Kratos, her koşuda mükafatlar ve güçlendirmeler kazanacak. Ayrıyeten gelecekteki koşuları kolaylaştırmak için kilidin açılması emeliyle kalıcı yükseltmeler de mevcut olacak.

Stüdyo yükseltme sisteminin nasıl çalışacağı şöyle açıklıyor: “Kratos tüm silahlarına ve büsbütün yükseltilmiş maharet ağaçlarına her vakit erişebilecek, fakat her deneme için bir kalkan ve Spartan Öfkesi yoluna kendini adaması gerekecek. Valhalla’nın imtihanlarının üstesinden gelip derinliklerini keşfederken, hangi İstatistiklerin yükseltileceği, hangi Avantajların seçileceği, hangi Runik Taarruzların kullanılacağı ve daha fazlası için süreksiz Glifler ortasında seçimler yapacaksınız. Her deneme, seçtiğiniz ödüllere bağlı olarak farklı biçimde sonuçlanabilir, bu nedenle seçim yaparken stratejinizi aklınızda bulundurun”

Mod en başından itibaren kullanıma açık olacak olsa da Santa Monica Studio, yeni oyunculara sürprizbozan vermemek için birinci evvel tek oyunculu kıssayı tamamlamalarını öneriyor.

God of War Ragnarök: Valhalla, 12 Aralık tarihinde ana oyun sahipleri için PlayStation 5’te fiyatsız güncelleme olarak çıkacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla