Oyun Haberleri

Jurassic Park: Survival Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Universal, The Game Awards 2023 sırasında 1993 üretimi orjinal Jurassic Park sinemasına bu sefer oyun formunda sürpriz bir dönüş yapılacağını duyurdu. Saber Interactive, Jurassic Park: Survival oyununu birinci şahıs hayatta kalma macerası olarak geliştiriyor.

Fragmanın büyük bir kısmı sinema serisinden sahnelere hürmet duruşunda bulunan sinematik manzaralardan oluşuyor lakin 1:53’ten itibaren kimi alpha oyun imgeleri görebiliyoruz.

Oyun, oyuncuları 1993 üretimi Jurassic Park sinemasındaki olaylardan kısa bir müddet sonra Isla Nublar’da mahsur kalan InGen bilim insanı Dr. Maya Joshi’nin yerine koyacak. Tek oyunculu aksiyon-macera oyunu, oyuncuların adadan çıkış yolunu bulmaya çalışırken avlanan dinozorlardan kaçınmalarını sağlayan Alien: Isolation tipi bir tecrübe üzere görünüyor.

Oyuncular, “her biri John Hammond’un vizyonuyla hayata geçirilen kendine has ve uyarlanabilir davranışlara sahip” birden fazla dinozor tipiyle de karşı karşıya gelecekler.

Oyunun açıklaması şöyle: “Filmin ikonik dinozorlarını zekanızla alt edin, onlardan kaçıp kurtulun ve onlarla etkileşime geçin. Dünyaya gelmiş geçmiş en ölümcül yaratıklardan kimilerini alt etme seyahatinde ağır ve unutulmaz müsabakaları atlatmak için dikkat dağıtma ve zımnilik yoluyla yaratıcılığınızı kullanın. Parkı keşfedin ve tehlikeleriyle yüzleşin. Isla Nublar’da gizlenen birçok tehdide karşı akıllı tahliller bulmak için elinizdeki tüm kaynakları kullanın.”

Jurassic Park: Survival için şimdi rastgele bir çıkış tarihi verilmiyor. Oyunun çıkacağı platformlar ise PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 olarak açıklandı.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla