Oyun Haberleri

Kojima Productions Yeni Oyunu OD’yi Duyurdu

Valorant VP Oyuneks

Microsoft, Haziran 2022’de Hideo Kojima’nın başında bulunduğu Kojima Productions ile yalnızca Xbox Game Studios için yeni bir oyun geliştirmek üzere bir mutabakat imzaladığını doğruladı. Artık ise The Game Awards 2023 aktifliği sırasında oyunun ismi OD olarak açıklandı.

Oyunun resmi basın bültenindeki açıklaması şu formda: “Dünyaca ünlü oyun yaratıcısı Hideo Kojima, “Get Out”, “Us” ve “Nope” sinemalarının ünlü direktörü Akademi Ödüllü sinema imalcisi Jordan Peele ile paydaşlık kurdu ve Peele projede yer alan birkaç yetenekli kıssa anlatıcısından biri olacak.

Oyunun Yaratıcısı ve Kojima Productions’ın Kurucusu Hideo Kojima, “Çok eşsiz, sürükleyici ve büsbütün yeni bir oyun üslubu – daha doğrusu yeni bir medya biçimi – yaratma zorluğunu üstlenmek için Xbox Game Studios ve onların bulut oyun teknolojisiyle birlikte çalışıyoruz” dedi.

Bir Hideo Kojima Oyunu olan OD, oyun ve sinemanın sonlarını bulanıklaştırırken, endişe eşiğinizi test etme kavramını ve kaygıdan ölmenin ne manaya geldiğini araştırıyor.”

OD’nin tanıtımına, oyunun üç aktörünün hareket yakalama oyunculuğuna benzeyen manzaralar eşlik etti: Sophia Lillis, Hunter Schaffer ve Udo Kier. Microsoft şimdi bir çıkış tarihi açıklamadı lakin oyun muhtemelen Xbox Game Pass ile birlikte PC ve Xbox Series X|S platformlarına gelecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla