Oyun Haberleri

Marvel’s Blade Duyuruldu! İşte Birinci Fragman

Valorant VP Oyuneks

The Game Awards 2023 sırasında Dishonored oyunları ve Deathloop‘un ardındaki Bethesda Softworks’ün Arkane Lyon grubundan sürpriz bir oyun olarak Marvel’s Blade duyuruldu. Marvel’ın vampir avcısı Blade’i temel alan oyun, üçüncü şahıs aksiyon-macera oynanışına sahip, tek oyunculu ve anlatı odaklı olacak.

Oyunun basın bülteninde oyunla ilgili Arkane Lyon Oyun Yöneticisi Dinga Bakaba şunları söylüyor: “Karışık kökenli bir çocuk olarak, kendisi de çift kökenli bir kahraman olan Blade ile özel bir bağ hissettim. Bu karaktere kendi yorumumuzu katma fırsatı benim için bir düş ve takımımızın tutkuyla sarıldığı bir meydan okuma. Oyuncuları Blade’in yerine koymaktan daha memnun olamazdık.”

Marvel’s Blade oyunu, oyuncuları doğaüstü bir acil durumun ortasında Paris’in karantinaya alınmış bir kısmına götürecek. Vampirler ortaya çıktı, ışıklar kentinde terör estiriyor ve Parislileri geceleri konutlarına sığınıp güneşin doğuşunu beklemeye zorluyor.

Basın bülteninde “Arkane Lyon’un oyunu geliştirmeye yeni başladığı” belirtiliyor. Yani bu oyunun yayınlanması biraz vakit alabilir. Marvel’s Blade bir Bethesda Softworks oyunu olduğundan ve Bethesda da Microsoft’a ilişkin olduğundan oyunun PC ve Xbox Series X|S konsollarına geleceğini varsayabiliriz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla