Oyun Haberleri

NieR’in İmalcisi ‘Yoko Taro Yaşadığı Surece Seri Devam Edecek’ Diyor

Valorant VP Oyuneks

NieR Automata’yla buluşmamızın üzerinden 6 kocaman sene geçti ve bu mühlet zarfında NieR serisinin geleceğine dair de pek bir bilgi edinemedik. O ortada 2021 yılında Nier’in remaster versiyonu Nier Replicant ver.1.22474487139 çıktı ancak sonuçta o seriye yeni katılan bir oyun değildi.

NieR serisinin yaratıcısı Yoko Taro ve imalcisi Yosuke Saito geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de bir konferansa katıldılar ve husus NieR serisine de geldi. Saito serinin Yoko Taro hayatta olduğu sürece devam edeceğinin kelamını verdi lakin ‘şu an için bu bahiste paylaşacak bir şeyimiz yok’ diyerek de daha fazlasını bekleyen hayranları hayalkırıklığına uğrattı.

Ancak Saito ikili ortasında şimdi paylaşmadıkları bir işbirliği olduğunu ve bunun hakkında gelecek sene konuşabilmeyi umduklarını söyledi. Bu da yeni bir NieR oyununun planlama basamağında olduğu fikrini güçlendiriyor açıkçası.

Sunumda NieR: Automata’nın geliştirme basamağından anekdotlar ve bilgiler de paylaşıldığı için ikilinin Re[in[carnation üzere bir taşınabilir oyun değil de Automata’nın devamı üzerinde çalışıyor olmaları muhtemel.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Alone in the Dark Yine Ertelendi: Pekala Ne Vakit Çıkacak?

Eylül ayında yapılan duyuru ile 16 Ocak 2024 tarihinde satışa sunulması planlanan Alone in the…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

GTA 5 ve GTA 6 Karşılaştırması: Grafiksel Gelişim Ne Düzeyde?

Dün yayınlanan birinci GTA 6 fragmanının tesirleri sürüyor. Bir yandan beğeni ve izlenme…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Avatar: Frontiers of Pandora İnceleme Puanları

Yılın merakla beklenen bir başka oyunu, yarın prestijiyle satışa sunulacak. Bunun öncesinde…
Daha Fazla