Oyun Haberleri

PlayStataion Plus Premium kullanıcılarına müjde!

Valorant VP Oyuneks

Sony, bu Kasım ayında PlayStation Plus Oyun Kataloğu ile oyun severlere heyecan dolu bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Bu ay, Extra ve Deluxe abonelerine yönelik olarak patlayıcı soygunlar, zombi hayatta kalma, mech’ler ve daha fazlasını içeren bir oyun yelpazesi vaat ediliyor.

Teardown

Öncü oyun Teardown, PlayStation Plus Extra ve Premium üyelerine özel olarak birinci gün prestijiyle sunulacak bir yıkım soygun macerası. Stratejik soygunlar yapın, ham gücünüzü hür bırakın ve büsbütün yıkılabilir bir ortamda etkileşimli bir kaos içinde ilerleyin. Oyun, oyunculara duvarları patlatma, düşmanları alt etme ve yavuz kaçışlar gerçekleştirme imkanı sunan eşsiz bir esneklik ve ortaya çıkan oyun tecrübesi sağlıyor.

Dead Island: Riptide Definitive Edition

Kataloğa eklenen oyunlardan biri de Dead Island Riptide Definitive Edition. Bu aksiyon RPG, oyuncuları bir zombi kıyametinin içgüdüsel yakın dövüş savaşına dahil ediyor. Yenilenmiş sürüm, geliştirilmiş görseller ve daha evvel yayınlanan tüm DLC’ler ile ağır bir kooperatif tecrübesi sunuyor.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Alkışlarla karşılanan aksiyon-RPG Dragon’s Dogma: Dark Arisen, heyecan verici savaşlar ve geniş bir açık dünya macerası ile 1080p HD grafiklerde geri dönüyor. Tüm DLC’ler dahil edilmiş olarak geliyor, bu da macera severler için kaçırılmaması gereken bir oyun olmasını sağlıyor.

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On, 36 başlıktan 180’den fazla kostüm içeren ağır 2’ye 2 kadro savaşları ile savaş alanında fırtına üzere esiyor. Bu arcade hiti, mesken konsolu portunda heyecan verici taşınabilir suit savaşları vaat ediyor.

Kataloğun başka oyunları ortasında Superliminal, Eiyuden Chronicle: Rising, Nobunaga’s Ambition: Taishi, Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz ve River City Melee Mach!! bulunuyor. Sonuncusu, kaotik çok oyunculu cümbüş için kolay denetimler sunuyor.

Sürpriz bir biçimde, PlayStation Plus Oyun Kataloğu ayrıyeten beklenmedik bir ekleme yapıyor ve 2009 üretimi sineması temel alan bir PSP oyunu Disney’in Up’ı ekliyor. Teardown’ın zati heyecan uyandırması ve öbür oyunların 21 Kasım’da sunulacak olmasıyla, PlayStation Plus aboneleri bu Kasım ayında heyecan verici bir tecrübe yaşayacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Alone in the Dark Yine Ertelendi: Pekala Ne Vakit Çıkacak?

Eylül ayında yapılan duyuru ile 16 Ocak 2024 tarihinde satışa sunulması planlanan Alone in the…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

GTA 5 ve GTA 6 Karşılaştırması: Grafiksel Gelişim Ne Düzeyde?

Dün yayınlanan birinci GTA 6 fragmanının tesirleri sürüyor. Bir yandan beğeni ve izlenme…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Avatar: Frontiers of Pandora İnceleme Puanları

Yılın merakla beklenen bir başka oyunu, yarın prestijiyle satışa sunulacak. Bunun öncesinde…
Daha Fazla