Oyun Haberleri

PlayStation Plus aboneleri için Ekim ayı içeriği muhakkak oldu

Valorant VP Oyuneks

Son vakitlerde oyun dünyasında büyük bir rekabet yaşanıyor. Microsoft, Sony ve Nintendo, oyuncuları kendi konsollarına çekmek için ağır bir gayret içerisindeler. Lakin son teknolojiyle üretilen bu konsolların bile değerli bir dezavantajı var. Hem PlayStation hem de Xbox, oyunculardan online hizmetler için abonelik fiyatı talep ediyor. Bu duruma bir tahlil getirebilmek için, her ay abonelere fiyatsız oyunlar sunuluyor. Ekim 2023’te PS Plus için sunulacak oyunların listesi duyumculardan alınan bilgilere nazaran belirlendi. Lakin bu bilgilerin doğruluğu, resmi açıklama yapılmadan katılık kazanmayacak.

Ekim 2023’te PS Plus abonelerine sunulacak oyunlar ortasında “The Callisto Protocol”, “Weird West” ve “Farming Simulator 22” yer alıyor.

PlayStation Plus aboneleri için Ekim ayı içeriği muhakkak oldu

Giants Software tarafından geliştirilen ve yayımlanan Farming Simulator 22, serinin en yeni oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunda yeni haritalar, yeni araçlar ve yeni ekinler bulunuyor. Seriye aşina olan oyuncular için sakin ve sürükleyici bir oyun tecrübesi sunuyor.

Öte yandan, The Callisto Protocol, Striking Distance Studios tarafından geliştirilen ve Krafton tarafından yayımlanan bir endişe oyunu. Oyun, Jüpiter’in uydusu Callisto’da geçiyor ve oyuncular, kabus dolu bir mahpus kolonisinden kaçmaya çalışıyorlar. Dead Space serisinin ardındaki takım tarafından geliştirilen oyun, 2023’ün en çok beklenen kaygı oyunlarından biri olmaya aday.

Devolver Digital tarafından geliştirilen ve yayımlanan Weird West ise, doğaüstü olayların yaşandığı Yırtıcı Batı’da geçiyor. Oyun, tehlikeli ve gizemli bir dünyada hayatta kalmaya çalışan karakterlerin kıssasını anlatıyor. Oyun, eşsiz atmosferi, etkileyici kıssası ve kuvvetli savaşlarıyla övgü alıyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3 Artık Xbox Series X|S Konsollarda

Geliştirici Larian Studios tarafından Baldur’s Gate 3 oyununun sonunda Xbox Series X|S oyun…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Kojima Productions Yeni Oyunu OD’yi Duyurdu

Microsoft, Haziran 2022’de Hideo Kojima’nın başında bulunduğu Kojima Productions ile…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Jurassic Park: Survival Duyuruldu

Universal, The Game Awards 2023 sırasında 1993 üretimi orjinal Jurassic Park sinemasına bu sefer…
Daha Fazla