Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown Demosu Yayınlanacak

Valorant VP Oyuneks

Ubisoft tarafından yapılan duyuru ile önümüzdeki ay Prince of Persia: The Lost Crown demosu yayınlanacak. Bu sayede, çıkışından evvel oyunu deneyimleyebileceksiniz. Ayrıyeten The Game Awards 2023 gösterisinde oyun için yeni bir fragman da gösterildi. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Brothers: A Tale of Two Sons Remake Duyuruldu


Prince of Persia: The Lost Crown Demosu Geliyor

Summer Game Fest sırasında bizlere beğenilen bir sürpriz yapan Ubisoft, Prince of Persia: The Lost Crown duyurusunda bulunmuştu. 18 Ocak 2024 tarihinde Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için çıkması beklenen oyun, The Game Awards 2023 gösterisinde yeni fragmanı ile karşımıza çıktı. Dahası ise, Fransız yayıncı tarafından yapılan yeni duyuru ile çıkışından bir hafta evvel, yani 11 Ocak 2024 tarihinde, Prince of Persia: The Lost Crown demosu da yayınlanacak.

Yayınlanan yeni fragmanda, kıssaya odaklanılır iken oynanıştan kısa kesitler de görebiliyoruz. Bunların ortasında, mevte meydan okunan platform kısımları, güçlü düşmanlarımız ve ana karakterimizin çatışma tarzı ön plana çıkıyor. Finalde ise oynanabilir demo duyurusu ve yayınlanma tarihi ekranımıza geliyor.

Hiç elbet ki Prince of Persia: The Lost Crown birçok oyuncu tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Özellikle yine üretimin uzun bir mühlet daha karşımıza çıkmayacağını göz önünde bulunduracak olursak, yıllardan sonra yeni bir Prince of Persia oyunu biz oyuncular için ilaç olacaktır. 3B grafikler ile 2B oynanışın bir ortaya getirildiği The Lost Crown senaryosunda, yolumuz her birinin kendisine mahsus mucizeleri ve tehlikeleri olan farklı diyarlardan geçecek. Karşımıza çıkacak bulmacaları çözecek, kapalı hazineleri bulacak ve araştırma vazifelerini tamamlayarak lanetli yer hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Ayrıyeten yolumuz Kaf Dağı gizlerini çözmemizde bize yardımı dokunacak çeşitli karakterler ile de kesişecek.

Prince of Persia: The Lost Crown Konusu

Pers savaşçısı Sargon rolünde olacağımız oyunda, kayıp prens Ghassan’ı bulmak için uğraş edeceğiz ve bu gayretimiz de bizi lanetli olduğu söylenen Kaf Dağı’na götürecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla