Oyun Haberleri

PUBG: Battlegrounds 28.1 Güncellemesi: Birinci Elektrikli Araç!

Valorant VP Oyuneks

PUBG: Battlegrounds 28.1 güncellemesi ile zenginleşmeye devam ediyor. Ünlü Battle Royale oyununun birinci elektrikli aracı Picobüs’ün, atlama, grup tırmanışı dahil oynanış güncellemelerinin, market geliştirmelerinin ve daha pek çok şeyin bulunduğu yeni güncellemeye ait ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 Devam Oyunu Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor


PUBG: Battlegrounds 28.1 Güncellemesi Detayları

KRAFTON bugün prestijiyle PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni güncellemesini yayınladı. 28.1 Güncellemesi, oyuna elektrikli bir araç getirerek yeni harita Rondo’yu daha da genişletirken tıpkı vakitte grup tırmanışı özelliği ve öteki genel oynanış iyileştirmelerini de içeriyor.

Rondo: Karşınızda PUBG: BATTLEGROUNDS’un Birinci Elektrikli Aracı

PUBG: BATTLEGROUNDS’un en yeni haritası Rondo, bu güncellemeyle oyuna eklenen Picobüs sayesinde oyunculara elektrikli araç sürmenin keyfini doyasıya yaşatıyor. Klasik araçların bilakis, bu otobüs bataryayla çalışıyor ve bir şarj istasyonunda tekrar doldurulması gerekiyor.

Oynanış Güncellemeleri: Atlama, Grup Tırmanışı ve Daha Fazlası

Ekip tırmanışı, oyunculara kadro arkadaşlarını daha yüksek noktalara kaldırabilme ve hatta çekebilme fırsatı vererek oyuncuların iş birliği yapmasına ve mahzurları birlikte aşmasına imkan tanıyacak. Atlama mekaniğine de bu güncellemeyle araç üzerinden atlayabilme özelliği geliyor; böylelikle yeni stratejiler geliştirebilir ve oyunda daha dinamik hareket edebilirsiniz.

Market Geliştirmeleri: Yeni Eşyalar ve Düzenlemeler

Oyuncular, bu güncellemeyle birlikte Rondo Marketlerinden iki ek sıhhat eşyası daha satın alabilecekler: Birinci Yardım Kiti ve Güç İçeceği. Bunun yanı sıra Silah Mağazası da bir dönüşüm geçirerek hem Vector’a veda ediyor hem de QBZ, AKM ve M249 üzere birçok yeni silaha merhaba diyor.

Alet Kemeri’ne Veda ve Silah Düzenlemeleri

Oyuncu geri bildirimlerine karşılık olarak Alet Kemeri’nin önümüzdeki mart güncellemesinde kaldırılması planlanıyor. Ayrıyeten daha istikrarlı bir oyun tecrübesi için JS9 ve pompalı tüfekler üzere silahlara da çeşitli düzenlemeler getirildi.

Güncelleme notlarının tamamına PUBG Türkiye web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fiyatsız NVIDIA GeForce NOW Planı Reklam Göstermeye Başlayacak

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun günde 1 saat oyun oynanabilen büsbütün fiyatsız planında bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Geliyor

Büyük bir merakla beklenen Stardew Valley 1.6 güncellemesi için geri sayım devam ediyor. Yakın…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Türk Oyun Şirketi Ubik Studios, Leila ve Untimely Hidden: Patara Oyunlarıyla Geliyor

Ülkemizi bölümde temsil edecek olan stüdyolardan Türk oyun şirketi Ubik Studios, Leila ve…
Daha Fazla