Oyun Haberleri

PUBG Studios’tan Project Black Budget Beklenenden Evvel Çıkacak

Valorant VP Oyuneks

PUBG Studios’un üzerinde çalıştığı tahliye nişancı (extraction shooter) oyunu Project Black Budget çok büyük ihtimalle 2024 yılının ikinci yarısında oyuncularla buluşacak. Krafton olağanda oyunun çıkışı için 2024-2025 halinde geniş bir aralık vermişti, lakin yayınladıkları en yeni mali rapor oyunun çıkış tarihinin bir oldukça öne çekildiğini gösteriyor.

Bu yılın başlarında yayınlanan evvelki mali raporda bu oyunun “PUBG yapım ve servis tecrübemize dayanarak tahliye nişancı tipini popüleştirmek ismine kendilerini zorlayacakları” bir imal olacağını söylemişti Krafton. Şimdiyse Ana Oyunlar listesine alınmış olan Project Black Budget’ın 2024’ün ikinci yarısında çıkacağı söyleniyor. Oyun, PUBG Studios tarafından geliştiriliyor.

Her ne kadar şimdi platform ayrıntıları aşikâr olmasa da oyunun PC’ye ek olarak konsollara da geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Krafton’un Ana Oyunlar listesinde yeni bir Subnautica oyunu (2025’in birinci yarısı) ve Vector North’un aksiyon macera oyunu Project Gold Rush da bulunuyor.

Krafton ayrıyeten birinci Kanada AAA oyun stüdyosunu da açmaya hazırlanıyor. Stüdyonun başında Ubisoft’ın eski direktörlerinden Patrik Méthé olacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Alone in the Dark Yine Ertelendi: Pekala Ne Vakit Çıkacak?

Eylül ayında yapılan duyuru ile 16 Ocak 2024 tarihinde satışa sunulması planlanan Alone in the…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

GTA 5 ve GTA 6 Karşılaştırması: Grafiksel Gelişim Ne Düzeyde?

Dün yayınlanan birinci GTA 6 fragmanının tesirleri sürüyor. Bir yandan beğeni ve izlenme…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Avatar: Frontiers of Pandora İnceleme Puanları

Yılın merakla beklenen bir başka oyunu, yarın prestijiyle satışa sunulacak. Bunun öncesinde…
Daha Fazla