Oyun Haberleri

The Alone in the Dark Remake Çıkış Tarihi Tekrar Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Geliştirici Pieces Interactive ve yayıncı THQ Nordic, Alone In The Dark Remake oyununun çıkış tarihi için erteleme kararını duyurdu. Tekrar üretimin olağanda Ekim 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyordu ve daha sonra bu tarih 16 Ocak 2024 olmuştu.

THQ Nordic, oyunun çıkışındaki gecikmenin nedeninin bu sefer Pieces Interactive’in Noel tatili döneminde meydana gelebilecek büyük bir geliştirme krizinden kaçınmak olduğunu söylüyor. Yayıncı, basın açıklamasında şöyle diyor: “Takımların sıhhati birinci önceliktir ve her iki şirket de Noel tatili sırasında muhtemel bir sorundan kaçınmak istiyor. Ayrıyeten THQ Nordic ve Pieces Interactive, bilhassa baş kahramanlar Hollywood yıldızları David ve Jodie’nin inanılmaz performanslarıyla oyunun topluluğun beklentilerini sadece karşılamasını değil, aşmasını da sağlamak istiyor.”

Alone in the Dark‘ın yeni çıkış tarihi artık 20 Mart 2024 olarak belirlenmiş durumda.

Oyunun açıklaması ise şu halde: “1920’lerde New Orleans’taki ürkütücü bir malikanede geçen, tekrar başlatılan Alone In the Dark oyununda iki oynanabilir karakter yer alacak: Dedektif Edward Carnby ve Emily Hartwood. Aktörler David Harbor (Stranger Things) ve Jodie Comer (Killing Eve), sırasıyla Carnby ve Hartwood’a hem seslerini hem de benzerliklerini veriyorlar.”

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Palworld 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Geliştirici PocketPair’ın X hesabından yaptığı paylaşıma nazaran “Silahlı Pokemon”…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

PlayStation VR2 Yakında PC Dayanağı Sunabilir

Sony, PlayStation VR2 (PSVR2) için daha fazla oyun duyuran bir blog yazısında, sanal gerçeklik…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Nightingale ve Pacific Drive, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti Nightingale ve Pacific Drive da dahil olmak üzere…
Daha Fazla