Oyun Haberleri

Twitch öyküler özelliğini kullanıma sundu

Valorant VP Oyuneks

Twitch, tanınan canlı yayın platformu olarak bilinirken, kullanıcı tecrübesini daha da çeşitlendirmek için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Son olarak Twitch, öykü özelliğini platformuna entegre etti. Fakat, Twitch’in kıssa özelliği Instagram’daki yahut başka toplumsal medya platformlarındaki kıssalardan epeyce farklı bir tecrübe sunuyor.

Twitch’in öykü özelliği, yayıncılara ve kullanıcılara yeni bir içerik paylaşım yolu sunuyor. Lakin bu özellik, sıradan kullanıcılara değil, platformda etkileşimli ve tertipli olarak canlı yayın yapan yayıncılara yönelik olarak tasarlanmış durumda. Twitch’te kıssa paylaşabilmek için, bir kullanıcının son bir ayda en az 45 dakika canlı yayın yapmış olması gerekiyor. Bu, öykü özelliğine erişimin sadece faal yayıncılara sunulduğu manasına geliyor.

Twitch öyküler özelliğini kullanıma sundu

Twitch ile paydaşlık kuran yayıncılar, paylaştıkları kıssaları tüm takipçileri yahut yalnızca aboneleri üzere muhakkak izleyici kümelerine gösterebiliyorlar. Twitch öyküleri, yayıncının içeriklerini daha fazla bireye ulaştırmalarını sağlayan yeni bir yol sunuyor. Bilhassa abonelere özel öyküler paylaşabilme seçeneği, yayıncıların sadık takipçileriyle daha yakın ve ferdî bir bağlantı kurmalarına imkan tanıyor.

Twitch’te paylaşılan kıssalar, klasik kıssa mühletinin tersine 48 saat boyunca görüntülenebiliyor. Bu, izleyicilere daha fazla içeriği daha uzun bir mühlet boyunca görmeleri için fırsat sunuyor. Bu özellik sayesinde yayıncılar, bilhassa özel etkinlikler, duyurular yahut geri sayımlar üzere içerikleri kıssalar aracılığıyla daha tesirli bir formda iletebilirler.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

PlayStation, Geçiş Anahtarı Takviyesi Sunmaya Başlıyor

PlayStation hesabı sahipleri yakında web, uygulama yahut PlayStation üzerinden hesabına giriş…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Elden Ring Satışları 23 Milyon Adedi Geçti

Yayıncı Bandai Namco, Elden Ring satışlarının dünya çapında 23 milyon adedi aştığını…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Elden Ring Satışları 23 Milyon Adeti Geçti

Yayıncı Bandai Namco, Elden Ring satışlarının dünya çapında 23 milyon adedi aştığını…
Daha Fazla