Oyun Haberleri

Valiant Hearts: Coming Home, Öteki Platformlara da Geliyor

Valorant VP Oyuneks

Kore Oyun Derecelendirme ve İdare Komitesi tarafından yayınlanan listelemeye bakılırsa Valiant Hearts: Coming Home, öteki platformlara da geliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Türk İmali Rogue Samurai Geliyor: Demosu Steam’de!


Ubisoft firmasının Montpellier stüdyosu tarafından Valiant Hearts: The Great War için devam niteliğinde geliştirilen ve Netflix tarafından yayınlanan Valiant Hearts: Coming Home, Birinci Dünya Savaşı devrinde geçiyor. Hayatta kalmak, birbirlerini yine bulmak ve birlikte meskene dönebilmek için savaşan iki rağmen kıssası anlatılıyor. Gidişatımız boyunca, bizim üzere öteki karakterler ile de karşılaşıyor ve birlikte hareket edebiliyoruz.

2023 yılının Şubat ayında Android ve iOS tabanlı taşınabilir aygıtlar için çıkmış olan oyun ile ilgili yeni bulgular, çıkışının üzerinden geçen bir yılın akabinde, öbür platformlardaki kullanıcılar ile de buluşturulacağı istikametinde.

Valiant Hearts: Coming Home, PC’nin Yanı Sıra Konsollara da Gelebilir

26 Ocak 2024 tarihinde Kore Oyun Derecelendirme ve İdare Komitesi tarafından yayınlanan listelemeye bakılırsa, yeni Valiant Hearts PC için de satışa sunulacak. Bu listeleme, oyunun öteki platformlara da uyarlanacağına dair birinci işaret ve her ne kadar tek bir platform belirtilmiş olsa da, PlayStation, Switch ve Xbox konsollarına da çıkacağını iddia edebiliriz.

İki boyutlu yandan kaydırmalı bulmaca ve macera cinsindeki Valiant Hearts oyunları, dokunaklı anlatımları, görsel sunumu ve sanat tasarımı ile övgü toplamış ve savaş temalı oyunlar ortasında dikkat çekmişti.

Peki siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Valiant Hearts oyunları ilginizi çekiyor mu? Konsol yahut PC kullanıcısı olup, devam oyununun kullandığınız platforma da gelmesi durumunda almayı ve oynamayı düşünüyor musunuz? Yorum kısmında buluşalım.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fiyatsız NVIDIA GeForce NOW Planı Reklam Göstermeye Başlayacak

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun günde 1 saat oyun oynanabilen büsbütün fiyatsız planında bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Geliyor

Büyük bir merakla beklenen Stardew Valley 1.6 güncellemesi için geri sayım devam ediyor. Yakın…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Türk Oyun Şirketi Ubik Studios, Leila ve Untimely Hidden: Patara Oyunlarıyla Geliyor

Ülkemizi bölümde temsil edecek olan stüdyolardan Türk oyun şirketi Ubik Studios, Leila ve…
Daha Fazla