Oyun Haberleri

Yeni Çağdaş Warfare 3 Multiplayer Fiyatsız Erişim Fırsatı

Valorant VP Oyuneks

Güncel Call of Duty oyunlarının etkin oyuncu kitlesini daha da genişletmek için, orta sıra Activision tarafından çok oyunculu modları hudutlu periyodik fiyatsız deneme fırsatları sunuluyor. Bu hafta da onlardan bir yenisi gerçekleşecek. İkinci dönemin başlamasının sonraki günü, yani yarın prestijiyle sonlu vadeli Modern Warfare 3 Multiplayer fiyatsız erişim programı da başlayacak. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Yeni Call of Duty Açık Dünya Oynanış ile Karşımıza Çıkacak


Modern Warfare 3 Multiplayer Fiyatsız Erişim Fırsatını Kaçırmayın

Activision, satışa sunulan her yeni Call of Duty için hudutlu periyodik fiyatsız erişim programını gelenek haline getirmişti. Çağdaş Warfare 2 sonrasında, şimdiki oyun ile tam gaz devam ediyor. Yeni duyuru ile yeni Modern Warfare 3 Multiplayer fiyatsız erişim programı, 8 Şubat 2024 Perşembe günü TSİ 21:00 sıralarında başlayacak ve 12 Şubat 2024 Pazartesi günü sona erecek.

Verilen ayrıntılara nazaran, Highrise, Rust, Meat, Shipment, Stash House, Terminal, Rio, Karachi ve Scrapyard olmak üzere dokuz çok oyunculu harita, ve Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed ve Team Gun Game olmak üzere beş çok oyunculu mod erişime açık olacak iken, Çağdaş Warfare Zombies’i de deneme fırsatınız olacak. Ayrıyeten beş günlük fiyatsız erişim programı kapsamında, ikinci dönem ile Çağdaş Warfare 3 oyununa gelen içeriklerden bir kısmını da deneme imkanı bulabileceksiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Fiyatsız NVIDIA GeForce NOW Planı Reklam Göstermeye Başlayacak

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun günde 1 saat oyun oynanabilen büsbütün fiyatsız planında bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Geliyor

Büyük bir merakla beklenen Stardew Valley 1.6 güncellemesi için geri sayım devam ediyor. Yakın…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Türk Oyun Şirketi Ubik Studios, Leila ve Untimely Hidden: Patara Oyunlarıyla Geliyor

Ülkemizi bölümde temsil edecek olan stüdyolardan Türk oyun şirketi Ubik Studios, Leila ve…
Daha Fazla