Teknoloji Haberleri

Android İçin Beeper Küçük Uygulaması Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Beeper, Beeper Küçük ismini verdiği uygulamasını Android telefonlarda kullanıma sundu. Uygulama, Android telefon numaralarının bir sunucu yahut Mac tabanlı art uç kullanmadan iOS aygıtlara iMessage ile ileti gönderip alabilmesini sağlıyor.

Uygulama yüklendikten sonra, küme sohbetleri telefon numarasının artık iMessage alabildiğini algılıyor ve iletileri kaybetmeden uygun biçimde dönüştürebiliyor. Ayrıyeten, Eylül ayında iOS 17 ile getirilen iyileştirmeler de dahil olmak üzere iMessage’ın tüm fonksiyonlarını etkinleştirebiliyor. Uygulama ayrıyeten uçtan uca şifrelemeyi koruyan ve Apple kimliklerinin görünürlüğünü yahut bunlara erişim gerektirmeyen Apple sunucularına direkt bağlanıyor.

Uygulama şu anda Google Play Store’da mevcut ve erişimi sürdürmek için bir abonelik modeline sahip. 7 günlük fiyatsız deneme mühletinin akabinde ayda 1,99 dolar ödemek gerekiyor.

Diğer taraftan Apple önümüzdeki yıl iOS’a getireceği RCS mesajlaşmasının kullanımını teşvik etmek için iMessage protokolünde yapılacak gelecekteki güncellemelerde Beeper için erişim yolunu kapatabilir.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla