Teknoloji Haberleri

Apple Arcade Aralık 2023 Oyunları İle Güncellendi

Valorant VP Oyuneks

Apple tarafından Apple Arcade oyun hizmetine Aralık 2023 güncellemesi yapıldı. Platforma eklenen yeni oyunlar ise Disney Dreamlight Valley, Sonic Dream Team, Puzzle & Dragons Story ve Turmoil+ olarak karşımıza çıkıyor.

Disney Dreamlight Valley, Disney karakterlerinin başrolde olduğu bir hayat simülasyon oyunu. Oyun daha evvel konsol platformlarında da mevcuttu. Oyunun bu sürümü, temel sürümü ve öbür platformlarda fiyatlı bir seçenek olan A Rift in Time genişletmesini içeriyor. Öbür sürümleriyle karşılaştırıldığında Apple Arcade sürümünde uygulama içi satın alma süreçleri bulunmuyor. Bundan ötürü Star Path dönemleri yahut Premium Shop oyunda yer almıyor.

Sonic Dream Team ise tanınan Sonic karakterlerinin rol aldığı bir yarış oyunuyken Puzzle & Dragons Story bir rol yapma macera üçlü eşleştirme oyunu. Turmoil+ ise oyunculara para kazanmak ve yakındaki kasabayı büyütmek için petrol kazma vazifesi veren bir simülasyon oyunu.

Bu oyunların birçoklarının Apple Arcade hizmetine Ekim ayında yapılan fiyat artışının akabinde Kasım ayında duyurulduğunu hatırlatalım. Hizmetin aylık fiyatı ise şu anda 69,99 TL.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla