Teknoloji Haberleri

Apple online sipariş sistemini yeniliyor

Valorant VP Oyuneks

Apple, bu tecrübenin bir kısmını konuta de taşıyabileceğini düşünüyor. ABD’li iPhone alıcılarına bir perakende çalışanıyla tek istikametli manzaralı sohbet imkanı sağlayan “Video Üzerinden Bir Uzmanla Alışveriş Yapın” özelliğini kullanıma sunuyor. Satın alacağınız model hakkında tavsiye isteyebilir, ödeme seçeneklerini araştırabilir ve Android’den geçiş hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Görüntülü görüşme seçeneği her gün 10:00 ile 22:00 ortasında kullanılabilir olacak. Şirket, özelliğin Apple’ın web sitesine erişebilen rastgele bir aygıttan erişilebilir olduğunu söylüyor. Alışveriş esnasında sadece sesle bağlantı kurarsınız ve uzman sizi göremez.

Apple online sipariş sistemini yeniliyor

Ancak elbette bu seçenekte tam bir inceleme yapmanız mümkün değil yahut mağazadaymışsınız üzere uygulamalı bir incelemede bulacağınız karşılıkları alamazsınız. Örneğin bir Mac yahut öteki Apple eserleri için alışveriş yaparken kullanım tecrübesi ile ilgili bir karşılık arıyorsanız bu özellik pek işinize yaramayacaktır. Yeniden de, eser sayfalarında sorularınızın karşılıklarını bulmak için eser sayfaları ortasında gezinmek istemiyorsanız bu faydalı olabilir. Yani özellik bir dereceye kadar, bir mağazaya gidemeyecek durumda iseniz Apple’ın perakende hizmetlerini daha erişilebilir hale getirir.

Özellik Apple için aslında kritik bir anda geldi. Apple da başka donanım üreticileri üzere, kuvvetli bir iktisat ve arz kıtlığı satışları olumsuz etkilediği için sonbahardan beri epey bir yara aldı. Çevrimiçi bir alışveriş aracının bu satışları artırmada kıymetli bir faktör olması pek beklenen değil lakin kısmen de olsa görmeden bir iPhone satın almakta tereddüt edecek müşterilere yardımcı olabilir.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Meizu 21 Pro Tanıtım Tarihi Açıklandı

Meizu, Meizu 21 Pro olarak isimlendirilecek olan akıllı telefonu için tanıtım tarihini duyurdu.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Ring, MWC 2024’te Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy S24 Unpacked etkinliğinde Galaxy Ring akıllı yüzüğünü…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Lenovo, Şeffaf Ekranlı Dizüstü Bilgisayar Konseptini MWC 2024’te Gösterdi

Daha evvel sızdırıldığı üzere Lenovo, Mobile World Congress 2024 (MWC 2024) fuarında yeni…
Daha Fazla