Teknoloji Haberleri

Apple Vision Pro Mart 2024’te Piyasaya Sürülebilir

Valorant VP Oyuneks

Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın Apple Vision Pro başlığını Ocak 2024’te piyasaya sürme planlarını gerçekleştiremeyeceğini ve artık karma gerçeklik başlığının Mart 2024’te piyasaya sürülebileceğini ileri sürdü.

Gurman, Power On haber bülteninde Apple’ın “hala dağıtım planlarını şekillendirmesi ve daha fazla test yapması gerektiğini” söylüyor. Apple ayrıyeten ekseriyetle bahar aktifliğini Mart ayında düzenliyor ve şirket muhtemelen bunu başlığı tanıtmak ve ek uygulamaları ön izlemek için kullanacak.

‌Apple Vision Pro‌’nun hayli karmaşık bir dizayna sahip olduğu söyleniyor. Hatta şirketin üretimdeki zorluklar nedeniyle üretim iddialarında “ciddi kesintiler” yapmak zorunda kaldığı da bilgiler ortasında. Apple’ın 2024’te 400 binden az başlık üretmesi bekleniyor ve başlık başlangıçta sırf ABD’de piyasaya sürülecek. ‌Apple Vision Pro’nun gelecek yılın sonuna hakikat ise Kanada ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere daha fazla pazara sunulacağını hatırlatalım. Başlık piyasaya sürüldüğünde, Apple’ın amiral gemisi mağazalarında Vision Pro uygulamalı alanları olacak. Başka mağazalarda ise müşterilerin deneyebileceği bir yahut iki aygıt bulunacak.

Geçtiğimiz hafta Apple, VisionOS’un altıncı beta sürümünü sundu ve bu beta, heyetim süreci sırasında kullanıcıya gösterilen yeni başlangıç görüntülerini içeriyor. Bu, başlığın geliştirme etaplarının tamamlanmaya yaklaştığını gösteriyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla