Teknoloji Haberleri

Cooler Master, Ayakkabı Biçimindeki PC Kasasını Tanıttı: Sneaker X

Valorant VP Oyuneks

Cooler Master, bugün PC oyun ortamını tekrar şekillendirecek bir eseri tanıttı: Sneaker X. Ayakkabılar spor, müzik ve moda hakkındaki kanılarımızı şekillendirdi; artık bir PC biçimini alıyor.

Estetik olarak tasarım, günlük ömür için ikonik spor ayakkabı, sportif ayakkabıdan alınmıştır; Sneaker X, spor ayakkabı meraklılarının bilgisayarları olarak fonksiyon görebilecek ek bir koleksiyona sahip olmaları ve oyun tutkularının yanı sıra stillerini da sergilemek isteyen oyuncular için harikadır.

Tasarımı özgün olarak markanın Case Mod World Series 2020’de sunan ve çabucak göze çarpan mod imalcisi JMDF’nin çalışmasını temel alıyor.

Üç yıldan biraz daha kısa bir müddet sonra konsept, satın alınabilecek bir eserle gerçeğe dönüştü.

Bu çığır açan masaüstü bilgisayar, çok çeşitli kullanıcı muhtaçlıklarını karşılar ve Cooler Master’ın yeniliğin hudutlarını zorlama konusundaki kararlılığını gösterir.

ITX form faktörlü anakartlar, SFX güç kaynakları ve 3 slotlu ekran kartları içerir. Fakat bu bilgisayarı bu kadar özel kılan şey, AIO sıvı soğutucusudur; bu, küçük form faktörünü korurken serin kalmasını sağlar.

Tek başına estetiğin neredeyse fiyatına değdiğinden bahsetmiyorum bile, zira ister çalışma masanıza koyun ister oturma odanızın ortasında sergileyin, nitekim çarpıcı bir set kesimi haline gelir.

Cooler Master CEO’su Jimmy Sha, “İnovasyonun hudutlarını zorlamaya yönelik kararlılığımızı sergileyen Sneaker X’in ve dizaynın geniş çapta kullanılabilir hale gelmesi beni heyecanlandırıyor” dedi. “Bu eser, oyunculardan tasarımcılara ve işletmelere kadar kullanıcılarımızın farklı gereksinimlerini karşılama konusundaki kararlılığımızın bir delilidir. Müşterilerimizin öne çıkmasını ve yaratıcı kimliklerini benimsemesini sağlayan eserler yaratmak bizim misyonumuzdur.

Daha fazla aygıtı etkinleştirmemiz gerekiyor. Oturma odamıza modayı ve tasarımı geri getiren spor ayakkabı bilgisayarı gibi”.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks