Teknoloji Haberleri

Diablo IV: Yeni Zir’in Mezbahası ile Kan Sezonu’nun Şimdiye Kadarki En Şiddetli Gayreti Geliyor

Valorant VP Oyuneks

Diablo IV Kamp Ateşi Sohbetlerinde yeni Zir’in Mezbahası ve bunun yanı sıra birinci hudutlu vadeli aktiflik olan Kara Kış Marazı ve gelecek kalite güncellemeleri hakkında Diablo Topluluk Müdür Yardımcısı Adam Fletcher, Oyun Direktörü Joe Shely ve Yardımcı Oyun Direktörü Joseph Piepiora ayrıntıları paylaştı.

  • Yeni Zir’in Mezbahası ile kendini Kan Sezonu’nun şimdiye kadarki en şiddetli çabasına hazırla. 5 Aralık’tan itibaren bu oyun sonu zindanlarının doruk noktası olan zindan, tüm düşmanları öldürmen ve Lort Zir’in sadık Kan Arayanlarını alt etmen için sana 10 dakika verecek. Muvaffakiyete ulaşırsan Mezbaha’da daha da derinlere inebilirsin fakat her yeni düzey, daha güçlü uğraş demektir. Kanlı Gözyaşları Oyması, Mezbaha’da yaşayan türlü türlü sapkınları alt etmek için son derece gereklidir.
  • 12 Aralık’ta başlayacak hudutlu vadeli aktiflik olan Kara Kış Marazı’nda, Kırık Tepeler’de yeni bir dehşet kol geziyor. Yeni canavarları alt ederek, misyonları tamamlayarak ve aktiflik ilerlemesi kazanarak Kara Kışın kahramanı ol. Ayrıyeten Kırık Zirveler halkına umut vermek için Kara Kış Meydanı’nı kanlı kupalarınla süsleyebilirsin. Ancak dikkat et, Kızıl Örtülü Dehşet olarak bilinen tehlikeli bir yaratık, Marazifriti hizmetkârlarıyla birlikte bölgede sinsice dolaşıyor.
  • Diablo IV’e öğe güncellemeleri geliyor. Topluluğun verdiği geri bildirimler dikkate alınarak yapılan bu güncellemelerin dördüncü dönemde yayınlanması planlanıyor; detaylı bilgiyi ilerleyen vakitlerde paylaşılacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks