Teknoloji Haberleri

djay Pro 5 Yapay Zeka İle Güçlendi

Valorant VP Oyuneks

Algoriddim‘in djay Pro 5 sürümü şirketin yapay zekasını ve AudioShake’teki etkileşimli grupla yeni bir iştiraki güçlendiren çeşitli yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

djay Pro 5 Next-generation Neural Mix, Crossfader Fusion ve Fluid Beatgrid üzere çok sayıda tanınan ticari markalı teknolojisi ile epeyce argümanlı. Yeni sürüm taşınabilir aygıtlarda düzgünleştirilmiş ayrımı, kitaplık için kullanıcı arayüzü yenilemeleri ve platformdaki yeni kullanıcılara hitap edebilecek yeni, kolaylaştırılmış Başlangıç Moduna sahip. Güncellemeler, sistemin daha karmaşık hareketleri denetim altına almasını sağlayan birtakım ilgi cazip yapay zeka otomatik özellikleri içeriyor. Mevcut kullanıcıların aboneliklerinin bir modülü olarak tüm bunları fiyatsız olarak alabileceğinin altını çizelim.

AudioShake ve Algroiddim kendi ses ayırma teknolojileri üzerinde çalışıyorlar ve bu yenilenmiş sürüme Next-generation Neural Mix ismini veriyorlar. Böylelikle vokallerden, armonilerden ve davullardan öğelerin keskin ve net bir formda ayrıldığı belirtiliyor. Araçlar, desteklenen bir işletim sistemi çalıştırdıkları sürece taşınabilir aygıtlar için de optimize edilmiş durumda.

Fluid Beatbrid ise crossfader güncellemelerinin altında yatan bir kesim üzere görünüyor. Özellik tempo değişiklikleri, otomatik esnek ızgaralar ve çok daha fazlasını destekleyen büsbütün yeni, çığır açan vuruş algılama motoru olarak paylaşılıyor.

Crossfader Fusion; gövdelerin, otomasyonun ve beatgridlerin hepsinin devreye girdiği yer. Artık crossfader için olağan eğrilerin ötesinde çeşitli ayarlar sunuluyor. Vurgulanan modlardan biri ise Nöral Karışım (Harmonik Sürdürme) ayarı Bu, bir kesimden başkasına geçerken stem ayırmayı ve otomatik düzey ayarlamalarını kullanıyor.

Kesme ve scratch sevenler için otomatik eğriler ve uzamsal efektler kullanan crossfade ayarları da mevcut. Örneğin, bir sonraki kesime otomatik olarak geçerken giden modül vokalleri kaybolabilir. Gelen kesimin vokalleri scratching için vurgulanabiliyor ve miksiniz geçişi tamamladığında yapay zeka ile her şey daha da harmanlanıyor.

Yeni sürüm App Store‘daki yerini almış durumda. Fiyatsız bir sürüm olmaya devam edecek olsa da Mac, iOS ve iPhone’daki tüm özelliklere erişmenizi sağlayan isteğe bağlı Pro aboneliği aylık ve yıllık seçenekler sunuyor. Uygulama takviyesi ise macOS 10.15 yahut üzerini ve iOS 15/iPadOS 15 yahut üzerini çalıştıran aygıtları içeriyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla