Teknoloji Haberleri

Elon Musk Teknofest’e katılıp katılmayacağını açıkladı

Valorant VP Oyuneks

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini bu itibarlı aktifliğe davet etmesinin akabinde, Musk’ın Teknofest’e katılıp katılmayacağı merak konusu olmuştu. Musk, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile bu sorunun cevabını verdi.

Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Teknofest’e katılacak olan gruplara muvaffakiyetler diledi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daveti için teşekkürlerini iletti. Ayrıyeten, Musk, bu yılki Teknofest’e katılmayacağını fakat gelecek yılın şenliğine katılacağını belirtti.

Elon Musk Teknofest’e katılıp katılmayacağını açıkladı

Bu açıklama, Teknofest’in milletlerarası seviyede tanınmış bir ismi aktifliğe çekme muvaffakiyetini yansıtıyor. Elon Musk’ın Teknofest’e önümüzdeki sene de olsa katılma kararı, Türkiye’nin teknoloji alanındaki muvaffakiyetini ve milletlerarası arenada kabul gördüğünü bir kere daha gösteriyor. Tıpkı vakitte bu karar, Teknofest’in teknoloji ve yenilik dünyasının kıymetli isimlerini bir ortaya getiren bir platform olarak nasıl değerlendirildiğini gösteriyor.

Gelecek yıl Teknofest’e katılacak olan Elon Musk’ın bu iştiraki, aktifliği daha da büyütecek ve dünya genelinde ilgiyi artıracak üzere görünüyor. Musk’ın SpaceX ve Tesla üzere şirketleriyle yaptığı inovasyonlar, teknoloji dünyasında büyük yankı uyandırırken onun Teknofest’e katılması büyük bir heyecanla karşılanıyor. Ayrıyeten Elon Musk’ın yaptığı paylaşımda Türkiye’deki başka yatırım fırsatlarını tartışmayı da sabırsızlıkla beklediğini belirtmesi, Tesla fabrikasının ülkemizde kurulma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla