Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisi İçin Birinci Tanıtım Fragmanı Geldi

Valorant VP Oyuneks

Ağustos ayında gerçekleştirilen Gamescom 2023 sırasında Fallout dizisinin kısa bir fragmanı internete sızmıştı. Artık ise sonunda Amazon Prime Görüntü tarafından evvel Interplay ve daha sonra Bethesda Games Studios tarafından geliştirilen Fallout isimli tanınan kıyamet sonrası rol yapma oyununu temel alan dizinin birinci resmi tanıtım fragmanı yayınlandı.

Fragman, dizinin sanat tasarımcılarının Bethesda Fallout oyunlarının sanat ve grafik dizaynını büyük ölçüde geliştirmiş ve onları canlı aksiyona taşımış üzere görünüyor. Ana karakterin ismi, nükleer bombaların düşmesinden 200 yıl sonra yer altındaki Vault 33’ten çıkıp evvelce Los Angeles’ta neler olup bittiğini görmeye giden Ella Purnell’in canlandırdığı Lucy olarak karşımıza çıkıyor.

Fragman, epey büyük böcekler ve devasa bir ayı da dahil olmak üzere kimi büyük mutasyona uğramış yaratıkları gösteriyor. Ayrıyeten Brotherhood of Steel’in zırhını giyen insanları ve Walton Goggins’in The Ghoul olarak bilinen mutasyona uğramış bir silahşörü canlandırdığını da görüyoruz.

Bethesda’da Fallout 3 ve Fallout 4’ün oyun yöneticiliğini yapan Todd Howard’ın dizide baş üretimci olduğu belirtiliyor. Howard, baş üretimci Jonathan Nolan’ın oyunlardan birinin direkt uyarlamasını yapmak istemediğini, bunun yerine birebir kozmosta lakin farklı ortamlarda geçmesini istediğinde dizi fikrine ikna olduğunu söylüyor.

Fallout dizisi 12 Nisan 2024’ten itibaren Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla