Teknoloji Haberleri

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizileri ortasında Fallout da bulunuyor. Duyurulmasının üzerinden yıllar geçmiş olsa da, biz oyuncular için beklemeye kıymet olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan manzaraların akabinde, sabırsızlığımız Fallout dizisinin fragmanı ile daha da artacak diyebiliriz.


İlginizi Çekebilir: Fallout Dizisi Vault Boy’un Öyküsünü de Anlatacak


Büyük Savaş’ın 200 yıl sonrasında yaşananların mevzu alınacağı dizide, Vault 33 kümesinin öyküsü anlatılacak. Ataları tarafından geride bırakılan kıyamet sonrası dünyaya geri dönmek durumunda kalan sığınak sakinleri, karmaşık, tuhaf ve şiddetli bir dünya ile karşı karşıya kalıyorlar. Birinci kısmı 12 Nisan 2024 tarihinde Prime Görüntü üzerinden yayınlanacak olan Fallout dizisinin fragmanı da yayınlandı.

Fallout Dizisinin Fragmanı Nasıl Olmuş?

Yayınlanan fragmanda, Ella Purnell tarafından canlandırılan baş karakter Lucy’yi sığınaktan çıkart iken görüyoruz. Sonrasında ise Michael Emerson tarafından canlandırılan Wilzig isimli yaşlı bir adam ile müsabaka anı ekranımıza geliyor. Bu müsabakada Wilzig, Sığınak Sakinleri’nin yüzeyde fazla hayatta kalamadıklarını lakin bunda ısrarcı ise güçlü çorak yere ahenk sağlamak durumunda olacağı konusunda uyarıyor.

Fragmanın ilerleyen kısımlarında, Çelik Kardeşliği imgeleri, bilinmeyen bir mahzende yaşanan kaos, Lucy’nin bir kasabaya girişi ve Walton Goggings tarafından canlandırılan The Ghoul, Kyle Maclachlan tarafından canlandırılan Overseer Hank, bir köpek, Mister Handy, Güç Zırhı giymiş bir karaktere saldıran dönüşmüş bir ayı ekranımıza gelir iken, finalde de bombaların Los Angeles kentini harabeye döndürüşünü görebiliyoruz.

Sizce fragman nasıl görünüyor? Fallout dizisi için heyecanlandınız mı ve izlemeyi düşünüyor musunuz? Niyetlerinizi yorum kısmında bizimle ve öbür takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla