Teknoloji Haberleri

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

Yeni Halo dönemi Şubat ayında yayınlanacak. Resmi tarih duyurusunun akabinde, Halo dizisinin Dönem 2 fragmanı da yayına verildi. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı


Showtime Networks, 343 Industries, Amblin Television, One Big Picture ve Chapter Eleven iştirakinde hazırlanmış olan Halo dizisi, Paramount+ servisi üzerinden yayınlanmıştı. UNSC (Birleşmiş Milletler Uzay Komutası) ile Covenant ortasındaki büyük savaşın mevzu alındığı dizi, IMDb üzerinde yetmiş bir bin oylamanın sonucunda 7.2 / 10 üzere bir ortalamaya sahip görünüyor.

Yakın bir vakit evvel birinci dönemin Kuzey Amerika bölgesinde Paramount Plus Youtube kanalı üzerinden de yayınlandı. İlerleyen vakit zarfında dünya ülkemizde de izlenebilir olacak mı bilmiyoruz, lakin dilerseniz VPN kullanarak birinci dönemi çabucak izleyebilmeniz mümkün oluyor. İşin değişik yanı şu ki, oynatma listesinin açıklamasında yeni dönemin 8 Şubat 2024 tarihinde yayınlanmaya başlanacağı söylenmişti. Çok geçmeden de Halo dizisinin Dönem 2 fragmanı da yayınlandı.

Halo Dizisinin Dönem 2 Fragmanı

Bir buçuk dakika civarındaki fragmanda, dünyaya ve dolayısı ile insanlık için yaklaşmakta olan tehdidi gösteriyor. İlerleyen süreçte Spartan’lara dayanak olan denizcilerin bu savaştan sağ çıkamayacakları, fakat gösterdikleri cüretin temiz insanların yaşamasını sağlayacağı ve her daim hatırlanacakları söyleniyor.

İlk bakış fragmanında ayrıyeten pek çok çatışma sekansı da görebiliyoruz. Bu sekanslarda Güç Kılıçları kullanan Sangheili, Cortana, Master Chief ve Halo da görünüyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla