Teknoloji Haberleri

Huawei yeni akıllı termosunu tanıttı!

Valorant VP Oyuneks

Çinli teknoloji devi Huawei, Thermos ile iş birliği yaparak Çin’de Smart Selection markası altında akıllı bir termos fincanı piyasaya sürdü. Bu eser, Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro ismini taşıyor ve sıcaklık gösteren dokunmatik hassasiyetli bir OLED ekrana sahip.

Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, içeriğinin sıcaklığını altı saate kadar koruyabilen yeni bir akıllı termos fincanıdır. Hem sıcak hem de soğuk izolasyon sağlayan bu premium akıllı teknoloji sayesinde kullanıcılara sağlıklı içme suyu sunuyor. Huawei, yeni termos fincanının kullanıcılara yeni bir akıllı içme tecrübesi getirdiğini belirtiyor. Akıllı termos fincanı, çok çeşitli içme durumları için tasarlanmış ve tüm mevsimlerde kullanılabilecek formda dizayn edilmiş.

Huawei yeni akıllı termosunu tanıttı!

Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, Hongmeng Zhilian teknolojisini destekliyor ve bir Huawei telefonun yanına getirildiğinde NFC aracılığıyla tanınabiliyor. Kullanıcılar, Huawei Akıllı Ömür uygulamasını kullanarak günlük/haftalık/aylık içme suyu raporunu denetim edebilirler. Bu, kullanıcıların her döngüdeki su tüketim ahengini tam manasıyla kavramalarını ve ayarlamalar yapmalarını sağlar.

Cihazın kapağında bulunan OLED ekran, dokunulduğunda suyun sıcaklığını gösteriyor. Termos fincanın içindeki buz, soğuk, ılık ve sıcak su sıcaklık durumlarını göstermek için dört renkli gösterge ışığı bulunuyor. Huawei Smart Selection Thermos Smart Insulated Cup Pro, 369 yuan (~51$) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Şu an için akıllı termos fincanın küresel pazarda satışa sunulup sunulmayacağına dair bir bilgi bulunmuyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Çin’e Özel Üretilen GeForce RTX 4090D İçin OC Takviyesi Olmayacak

NVIDIA, GeForce RTX 4090 ekran kartını ambargo nedeniyle Çin’de satışa sunamadığı için…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Türk Telekom İnternet Tarifeleri 1 Ocak’ta Zamlanacak

Türk Telekom, internet tarifeleri için en son artırımını Ekim ayında yapmıştı. Şirket…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

LG Türkiye, Online Alışveriş Sistemini Kullanıma Açtı

LG Electronics (LG), Türkiye’deki tüketicileriyle buluştuğu kanallara bir yenisini daha…
Daha Fazla