Teknoloji Haberleri

iPhone 15 Pro ve Pro Max’ta kılıf kullanmazsanız telefonu renginiz solabilir!

Valorant VP Oyuneks

Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone 15 serisi, global pazarda satışa sunuldu. Lakin Pro modelleri, yüksek talep nedeniyle dünya genelinde gecikmeli teslimatlara neden oldu. Tıpkı vakitte, iPhone 15 Pro ve Pro Max modelleri, çok ısınma, dayanıklılık testinde başarısızlık ve titanyumda renk değişikliği üzere problemlerle karşı karşıya. Artık Apple, bu problemlerden birini kabul etti.

iPhone 15 Pro ve Pro Max, titanyum gövdeye sahip. Kullanıcılar, bu aygıtların titanyum çerçevesinde renk değişikliği ve halo tesiri olduğunu internet üzerinde belirtti. Apple, resmi olarak kullanıcının cildinden gelen yağın neden olduğu süreksiz bir renk değişikliğini doğruladı.

iPhone 15 Pro ve Pro Max’ta kılıf kullanmazsanız telefonu renginiz solabilir!

Apple, resmi web sitesindeki ‘iPhone’unuzu Nasıl Temizlersiniz’ başlıklı takviye dokümanını güncelledi. iPhone’un özgün görünümünü muhafaza, temizleme ve dezenfekte etme hakkında talimatları içeriyor. Apple’a nazaran, kullanıcının cildinden gelen yağ, dış bandın rengini süreksiz olarak değiştirebilir. Firma, iPhone’un görünümünü geri getirmek için çerçeveyi yumuşak, nemli ve tüy bırakmayan bir bezle silmeyi öneriyor. Ayrıyeten, rastgele bir leke yahut ziyana neden olan bir unsurla temasa geçtiğinde aygıtın çabucak temizlenmesi gerektiğini belirtiyor.

Apple’ın web sitesinde satılan premium parlatma bezi de artık iPhone 15 serisiyle uyumlu. Bu bez, renk değişikliğini ortadan kaldırmak için yumuşak, aşındırıcı olmayan bir gereç içeriyor. Ayrıyeten, iPhone 15 Pro kullanıcılarına, aygıtın kullanıcının cilt yağına daima maruz kalacağı için renk değişikliği meselelerinden korunmak ismine hami bir kılıf kullanmalarını tavsiye ederiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla