Teknoloji Haberleri

iQOO 12 serisinin bu özelliği kullanıcıları heyecanlandırdı

Valorant VP Oyuneks

Vivo, Ekim ayında genişletme stratejisi kapsamında yeni eserlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni eserler ortasında Origin OS 4 sistem, Vivo X100 serisi, Vivo X Fold 3 ve iQOO 12 serisi bulunuyor. Weibo’da faal bir duyumcu, iQOO 12 serisi hakkında birtakım bilgiler paylaştı.

Bu bilgilere nazaran, iQOO 12 serisi 2K ekran özelliği taşıyacak ve e-spor kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış göz muhafaza özellikleriyle donatılacak. Bu telefon, 144Hz tazeleme suratını destekleyecek ve ekrana entegre parmak izi okuyucu özelliğine sahip olacak. Bilhassa oyuncular için epeyce kullanışlı olabilecek 200W şarj takviyesi de bu seride yer alacak. Ayrıyeten, iQOO 12 serisi, CPU ve GPU performansında değerli iyileştirmeler sunan yeni Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmiş olacak. Bu yonga seti, LPDDR 5X ve UFS 4.0 hafıza teknolojisi ile birleştirilecek. Tıpkı vakitte aygıtın ısısını denetim altında tutacak büyük bir VC sıvı soğutma sistemine sahip olacak.

iQOO 12 serisinin bu özelliği kullanıcıları heyecanlandırdı

Bunun yanı sıra, iQOO 12 serisinin Vivo’nun üçüncü kuşak kendi geliştirdiği V3 yonga setiyle test edildiği belirtiliyor. 6nm süreç sürecine sahip olan bu V3 yonga seti, çoklu eşzamanlı ISP mimarisi ve ikinci jenerasyon FIT irtibat sistemini kullanıyor. Evvelki jenerasyona kıyasla %20 daha süratli imaj sürece müddeti ve %30 daha güç verimliliği sunuyor.

Vivo’nun lider yardımcısı olan Jia Jingdong, Vivo X100 serisi ve iQOO 12 serisinin Asya Oyunları’nın akabinde piyasaya sürüleceğini belirtti. Bu nedenle, iQOO 12 serisinin Ekim sonunda ya da Kasım’ın birinci haftasında tanıtılması bekleniyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla