Teknoloji Haberleri

Lenovo, Formula 1 için akıllı kupa geliştiriyor!

Valorant VP Oyuneks

Futbol, basketbol, Formula 1, e-sports… Hepimizin hayatında takip ettiği, desteklediği ve keyif aldığı birçok spor kolu var. Artık ise Lenovo, bu cins anları daha da özel kılan bir ödül hazırladı. İşte ayrıntılar…

2023 Formula 1 Lenovo Japonya Grand Prix’de, Lenovo, Pininfarina ile birlikte dünyanın birinci öpücükle aktive olan mükafatını tanıttı. Bu özel ödül, birebir vakitte 2023 Formula 1 Lenovo Amerika Grand Prix’de de kazananlara sunulacak. Lenovo’nun bu Formula 1 mükafatı, LED ışıklı bir sistemle kazananın ulusal bayrağını göstermek üzere tasarlandı. Bu karmaşık sistem, bir dokunmatik mikro anahtarla çalışıyor. Kazanan şoför, mükafatı öperek bu sistemi aktive ediyor.

Lenovo, Formula 1 için akıllı kupa geliştiriyor!

Philip Marchington, Lenovo Kurumsal Pazarlama Yaratıcı Yöneticisi, “Podium kutlaması saf bir sevinç ve heyecan anıdır,” dedi ve ekledi: “Öpücükle aktive olan ödülümüz, bu geleneği yenilik ve kutlama katkısıyla yükseltiyor. Bu, dünyanın en yeterli şoförlerine ve en itibarlı motor yarışlarına layık bir ödül.”

Kişisel olarak Formula yarışlarına ilgi duymasam da teknoloji konusundaki tutkumuz tıpkı. Lenovo üzere büyük bir markanın, bu tanınan aktifliğin odak noktasında bu türlü bir eser yaratması nitekim özel. Pekala sizce bu mükafatı kim kazanmalı?

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla