Teknoloji Haberleri

LG Türkiye, Online Alışveriş Sistemini Kullanıma Açtı

Valorant VP Oyuneks

LG Electronics (LG), Türkiye’deki tüketicileriyle buluştuğu kanallara bir yenisini daha ekledi. Bugüne kadar son teknolojiye sahip eserlerini LG Brandshopların yanı sıra, teknomarketler aracılığı ile kullanıcılara sunan LG, artık lg.com/tr adresli websitesi üzerinden de alışveriş imkanı tanıyor. LG tüketicileri, diledikleri eserleri, LG’nin online alışveriş sitesi üzerinden, direkt LG Electronics Türkiye’nin kendisinden satın alabiliyorlar. 

LG’nin online alışveriş platformu, yeni üyelere özel bir çok avantajı bir ortada sunuyor. lg.com/tr üzerinden LG’nin online alışveriş platformuna üye olan teknolojiseverler, birinci kullanımda geçerli olacak yüzde 10’luk hoşgeldin indirimine sahip oluyorlar. Alt ya da üst limit olmaksızın kullanabilecekleri hoşgeldin indiriminin yanı sıra, kampanya devirlerinde verilen siparişlere özel indirimler de uygulanıyor. Ayrıyeten, tüm kullanıcılar fiyatsız teslimat ve heyetim avantajından da faydalanabiliyorlar. 

LG Electronics Türkiye’nin online alışveriş platformunun hizmete sunulması ile ilgili bilgi veren LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Dustin (DongEun) Lee, “LG Electronics tüketicilerinden gelen talep ve beklentileri, ileri teknoloji ile harmanlayarak, kullanıcılarının hayat kalitesini yükseltmek, onlara esneklik ve kolaylık sunmak hedefiyle eser geliştiriyor. Yalnızca eser geliştirirken değil, tüketicileriyle temas ettiği her noktada üstün hizmet ve kalite farkını yansıtmayı emel ediniyor. Biz de, bu doğrultuda online alışveriş platformumuzu devreye sokarak tüketicilerimizle aramızdaki uzaklığı bir tık aralığına indirdik. Teknoloji tutkunları artık ilgilendikleri eserleri yakından inceleyebilecek, karşılaştırabilecek ve avantajlı fiyatlar ve hizmetlerle satın alabilecek” formunda konuştu.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla