Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Startup Challenge’ın 6. Yılında 47 Ülkeden 230 Teşebbüs Değerlendirildi

Valorant VP Oyuneks

MediaMarkt, geleceğin perakende dünyasını, bugünün inovatif fikirleriyle geliştirmek emeliyle 6 yıl evvel başlattığı Startup Challenge yarışının müracaat ve ön kıymetlendirme sürecini tamamladı. Hackquarters partnerliği ile düzenlenen MediaMarkt Startup Challenge, bu yıl Google, Index Küme, BNP Paribas Cardif tarafından destekleniyor. 5 Aralık 2023 tarihinde düzenlenecek final aktifliği öncesi birbirinden farklı bölümlerde faaliyet gösteren 230 teşebbüs incelendi ve en âlâ 10 teşebbüs sahnede yerlerini alacak.

MediaMarkt Startup Challenge’ın 6’ncı yılında bedellendirilen teşebbüslerin dalları ele alındığında, 93 teşebbüs ile perakende satış teknolojileri ön plana çıkıyor. Perakende satış teknolojilerini, 57 teşebbüs ile sürdürülebilirlik ve çevresel tesir tahlilleri takip ediyor. Akabinde 46 teşebbüs kurumsal dijitalleşme yoluyla çalışan tecrübesini güçlendirme ve 14 teşebbüs ise satış sonrası teknolojileri geliyor. Bunlara ek farklı alanlardan 20 teşebbüs de değerlendirmeye giren projeler ortasında.

230 teşebbüs ortasından seçilen en yeterli 10 teşebbüs, 5 Aralık günü düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman heyete sunumunu yapacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla