Teknoloji Haberleri

Microsoft Copilot Genel Kullanıma Sunuldu

Valorant VP Oyuneks

Microsoft, Şubat ayı başında Bing Chat olarak bilinen üretken yapay zeka tabanlı sohbet robotunu genel bir ön izleme olarak piyasaya sürdü. Kasım ayında ise Microsoft, Bing Chat Enterprise ile birlikte Bing Chat’in isminin da Microsoft’un öbür üretken yapay zeka hizmetlerine verilen isim olan Copilot olarak değiştirileceğini duyurdu. Artık ise şirket, Microsoft Copilot‘un genel ön izleme evresinden çıktığını ve artık genel kullanıma sunulduğunu açıkladı.

Microsoft şunları belirtti: “Copilot’un artık genel kullanıma sunulmasıyla kuruluşlar ve kullanıcılar, onu günlük iş akışlarının bir modülü olarak benimsediklerinde daha da inançta hissedebilirler. Ticari data müdafaasına sahip Copilot, öbür Microsoft ticari çevrimiçi hizmetleriyle ahenk sağlamak maksadıyla artık Çevrimiçi Hizmetlere ait Üniversal Ticari Lisans Şartları tarafından desteklenmektedir. Bu koşullar, müşterilerin telif hakkı savları konusunda endişelenmeden Microsoft’un Copilot hizmetlerinden yararlanmasına imkan tanıyan Microsoft’un Müşteri Telif Hakkı Taahhüdünü (CCC) içerir.”

Copilot artık şirketin Microsoft 365 ticari ve eğitim planlarına abone olan bireyler ve işletmeler için hiçbir ek fiyat olmaksızın ticari data muhafazasıyla sunuluyor. Microsoft, gelecekte Entra ID kullanıcılarının birçoklarına ticari bilgi müdafaa özelliğine sahip Copilot takviyesini eklemeyi planlıyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks