Teknoloji Haberleri

NASA’dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

Valorant VP Oyuneks

Şimdiden belirtelim. Fotoğraflar kimi okurlarımız için önemli manada rahatsızlık verici olabileceğinden dolayı bunları sayfamıza koymadık. Ben yeniden de NASA’nın bu paylaşımlarını görmek istiyorum diyorsanız fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Hindistan Ay’ın görülemeyen kısmından bir fotoğraf paylaşmıştı. Ama analistler fotoğrafta oynama yapınca tuhaf şeyler ortaya çıktığını belirtmişti. Artık ise uzaylılara yönelik yeni bir paylaşım NASA’dan geldi. UFO ve uzaylılar ile ilgili şok paylaşım yapan NASA, toplumsal medyayı hareketlendirdi. Gündeme düşen bu fotoğraflar, görenleri hakikaten de korkuttu. Pekala o fotoğraflarda ne vardı? İşte ayrıntılar.

NASA’dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

NASA, 1971 yılında çekilen ve uzun mühlet saklı tutulan UFO fotoğraflarını sonunda kamuoyuyla paylaştı. Bu harika gelişme, dünya dışı temasın mümkünlüğü hakkında büyük bir tartışma başlattı.

Bu vahim fotoğraflar, 1971de rutin bir uzay vazifesi sırasında çekilmiş, fakat nedenleri bilinmeyen bir halde bu vakte kadar bâtın tutulmuş. Uzaylılara ilişkin olduğu düşünülen bu uçan cisimler, sosyal medyada ziyadesiyle konuşuluyor.

Son vakitlerde farklı uzay ajansları da uzaylılar hakkındaki gelişmeleri paylaşıyor. Lakin NASA paylaşımı çabucak kaldırılmış. Epeyce fecî olan bu paylaşımdaki fotoğrafları sitemize koyamadık zira nitekim de vahim. 

Ancak birtakım şahıslar de bu fotoğrafların aslında NASA’nın yepyeni hesabından yapılmadığı, taklit bir hesaptan yapıldığını belirtiyor. NASA bu bahis hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks