Teknoloji Haberleri

Netflix Aboneleri Grand Theft Auto Taşınabilir Oyunlarına Erişebilecek

Valorant VP Oyuneks

Netflix, oyun kesimine yönelik atılımlarını sürdürürken bunun son örneği servise abone olanların yakında Rockstar’ın Grand Theft Auto serisindeki üç oyunun taşınabilir sürümlerine hiçbir ek fiyat ödemeden indirip oynanabilmesi olacak.

Netflix bir blog yazısında, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın aboneler için 14 Aralık tarihinde App Store ve Google Play Store aracılığıyla her iki platform için Netflix taşınabilir uygulamasında yayınlanacağını belirtti.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’daki üç oyunun açıklaması ise şu halde:

“Grand Theft Auto III – The Definitive Edition: Liberty City’ye güzel geldiniz. Her şeyin başladığı yere. Devasa ve çeşitli bir açık dünya, hayatın her kesitinden yabanî bir karakter takımı ve dilediğiniz üzere keşfetme özgürlüğü ile Grand Theft Auto III, hatanın karanlık, ilgi cazibeli ve acımasız dünyasını parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition: 1980’li yıllara güzel geldiniz. Büyük saçların ve pastel ekip elbiselerin on yılından, bir adamın cürüm yığınının tepesine yükselişinin kıssası geliyor. Grand Theft Auto, Tommy Vercetti’nin aşırılıklarla dolu ve olasılıklarla dolup taşan neon ışıklı tropik bir kasabadaki ihanet ve intikam kıssasıyla geri dönüyor.

Grand Theft Auto: San Andreas – Definitive Edition: 90’lı yılların başları. Birkaç polisin cinayet kabahatini üzerine atmasının akabinde Carl ‘CJ’ Johnson, ailesini kurtarmak ve sokakların denetimini ele geçirmek için San Andreas eyaletinin tamamını kapsayan bir seyahate çıkmak zorunda kalır.”

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Photomator 3.3 Yeni Bir Evrak Tarayıcısı İle Birlikte Geldi

Photomator 3.3, macOS teknolojileri kullanılarak oluşturulmuş güçlü bir belge tarayıcısı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

NVIDIA Desteklenmeyen Ekran Kartları ve Windows Sürümleri İçin Yeni Şoförler Yayınladı

NVIDIA, Kepler mimarisine dayalı eski ekran kartlarını kullananlar ve güvenlik güncellemeleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

MediaMarkt Yeni Mağazasını Atlaspark AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu…
Daha Fazla