Teknoloji Haberleri

Oyuncu monitörü yarışına MSI’da katıldı

Valorant VP Oyuneks

MSI, dünya genelinde oyun severler için yeni bir kavisli oyun monitörü olan MSI G32CQ5P’yi tanıttı. Bu monitör, 31,5 inçlik büyük ekranı ile 1500R dayanıklısı sayesinde sürükleyici bir görsel tecrübe sunuyor. WQHD 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip olan bu monitör, ayrıntılı ve keskin görselleriyle hem oyuncular hem de yaratıcı profesyoneller için epeyce dikkat cazibeli bir seçenek haline geliyor.

Performans konusunda da epeyce tezli olan MSI G32CQ5P, 170Hz süratli yenileme suratı ve 1ms süratli reaksiyon müddetiyle akıcı ve yırtılma olmayan bir oyun tecrübesi sunuyor. Adaptive-Sync teknolojisi sayesinde monitörün yenileme suratı, grafik kartınızla senkronize oluyor ve böylelikle ekran yırtılmasını engelliyor.

Oyuncu monitörü yarışına MSI’da katıldı

HDR içeriklere ilgi duyanlar için bu monitör “HDR Hazır” olarak belirtiliyor. Bu özellik, daha varlıklı renkler ve daha uygun kontrast ile daha güzel bir manzara kalitesi vad ediyor. 178 derecelik geniş görüş açısı, farklı açılardan da dengeli görseller sunuyor.

Tasarım açısından bakıldığında, çağdaş bir görünüm için çerçevesiz bir tasarımı benimseyen monitör, esnek yerleşim seçenekleri için VESA montajına uygunluk sunuyor. Eğim, döndürme ve yükseklik ayarları ile ferdî izleme açıları için çok istikametli ayar seçenekleri mevcut. Ayrıyeten, güvenlik için Kensington kilidi özelliği de eklenmiş.

Bu monitörün fiyatı ve ne vakit piyasada olacağı şimdi açıklanmış değil. Lakin MSI’nın bu yeni monitörü, bilhassa oyun tutkunları için epeyce cazip bir seçenek olacağı kesin.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla