Teknoloji Haberleri

Tecno Phantom V Flip amiral gemisi modellere karşı bir alternatif olacak

Valorant VP Oyuneks

Tecno, son yıllarda uygun fiyatlı akıllı telefon kesiminde kendine sağlam bir yer edindi. Lakin şirket, son devirdeki yüksek segmentli telefon atılımlarıyla dikkat çekiyor. Bilhassa bu yılın başında tanıttığı Phantom V Fold modeliyle katlanabilir telefon pazarına adım atan Tecno, yeni modeli Phantom V Flip ile bu pazarda argümanını artırıyor.

Tecno, uygun fiyatlı telefonlarıyla tanınan bir marka olsa da Phantom X2 ve X2 Pro üzere amiral gemisi telefonları da piyasaya sürdü. Lakin şirketin asıl kârlılığı, bütçe dostu telefonlardan geliyor. Tecno’nun son periyottaki yüksek segmentli telefonları, markanın imajını değiştirmesine yardımcı olabilir. TechInsights bloguna nazaran, Phantom V Flip, Tecno’nun bu alandaki teknolojik yeterliliğini gösteriyor.

Tecno Phantom V Flip amiral gemisi modellere karşı bir alternatif olacak

Abhilash Kumar’ın değerlendirmelerine nazaran, Tecno’nun bu yeni lansmanı, şirketin başka Çinli üreticilerle tıpkı düzeyde teknolojik yeniliklere imza attığını gösteriyor. Ayrıyeten, Phantom V Flip’in piyasaya sürülmesi, markanın premium segmentteki argümanını artırma hedefini da ortaya koyuyor. Akıllı telefon pazarının doygunluğa ulaştığı bu devirde, üreticilerin marjlarını artırma maksadıyla premium segmente yönelmesi bekleniyor.

Hindistan’da Phantom V Flip, 49.999 INR (yaklaşık 598$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Avrupa’daki müşteriler içinse fiyatı 700€ (yaklaşık 735$) olarak belirlendi.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla