Teknoloji Haberleri

vivo V29 Serisi İçin Büyük Değişim Kampanyası Başladı

Valorant VP Oyuneks

vivo, Myvivoshop üzerinden başlattığı değişim kampanyası kapsamında, 1-30 Eylül tarihleri ortasında eski telefonunu getiren kullanıcılara yeni V29 5G yahut V29 Lite 5G modellerini kıymetli takas dayanağı avantajıyla sunuyor. easyCep iş birliği ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında tüketiciler V29 Lite 5G’ye 2500 TL takas takviyesi ile 1999 TL’den başlayan fiyatlarla, V29 5G’ye de 3000 TL takas dayanağı ile 3499 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Kampanya kapsamında satın almak istedikleri V29 5G ve V29 Lite 5G modelleri için ön fiyat teklifi almak için tüketicilerin Myvivoshop.com üzerinden yönlendirilecekleri EasyCep web sayfasında mevcut telefonlarına dair istenen bilgileri yanıtlamaları ve ferdî bilgilerini paylaşmaları kâfi oluyor.

Takas formu doldurulup tercih edilen model seçildiğinde ek vivo takas dayanağı görülebiliyor. Teklifi beğenmeleri halinde mevcut telefonlarını fiyatsız olarak EasyCep’e gönderen tüketicilerin telefonları incelenerek tüketiciye son teklif fiyatı iletiliyor. Tüketici bu teklifi kabul ettiği takdirde vivo, son teklif fiyatı ve vivo takas takviyesi kadar fiyatı tüketicinin mail adresine indirim kuponu olarak gönderiyor.

Tüketiciler myvivoshop.com üzerinden satın alma sürecini tamamlayıp bu indirim kuponunu kullanarak her iki modele de çok cazip fiyatlarla sahip olabiliyor.

Myvivoshop.com’da başlayan kampanya ile ilgili detayları öğrenmek için https://myvivoshop.com/collections/eskiyi-getir-yeniyi-gotur linkini ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks