Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Bâtın Kod ile Sohbet Kilidi Özelliğini Duyurdu

Valorant VP Oyuneks

WhatsApp, Sohbet Kilidi özelliğinin bir uzantısı olarak hizmet verecek yeni Saklı Kod özelliğini tanıttı. Bu özellik sayesinde artık sohbetlerinizi zımnî bir kod kullanarak kilitleyebileceksiniz. Bu kestirim edeceğiniz üzere insanların sohbetlerinize erişmenin bir yolunu bulmasını epeyce zorlaştıracak.

Gizli kod sayesinde kilitli sohbetlerinize ekstra bir saklılık katmanı eklemek için telefonunuzun kilidini açarken kullandığınızdan farklı eşsiz bir şifre belirleyebileceksiniz. Kilitli Sohbetlerinizin yalnızca zımnî kodunuz arama çubuğuna yazıldığında keşfedilebilmesi için Kilitli Sohbetler klasörünü sohbet listenizden gizleme imkanına da sahip olacaksınız. Alışılmış ki bunların sohbet listenizde görünmeye devam etmesini seçmeniz de mümkün. Kilitlemek istediğiniz yeni bir sohbet olduğunda ise sohbetin ayarlarına gitmek yerine kilitlemek için sohbete uzun basmanız kâfi.

WhatsApp, özelliğin kullanıcılara sunulmaya başlayacağını ve önümüzdeki aylarda tüm WhatsApp kullanıcılarının en yeni özelliğe erişebileceğini belirtiyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks