Teknoloji Haberleri

Xiaomi işi yeterlice abarttı: İşte Xiaomi’nin yeni valizi!

Valorant VP Oyuneks

Çin’in teknoloji devi Xiaomi, son devirde farklı kategorilerde bir dizi eser lansmanı gerçekleştirdi. Akıllı telefonlardan, saatlere, kulaklıklardan akıllı konut aygıtlarına kadar birçok yeni eseri tüketicilerle buluşturan Xiaomi, tanınan aksesuarlarından MIJIA Valiz serisini de unutmadı. Bu çerçevede, MIJIA Alüminyum Çerçeve Valiz ismini taşıyan 20 inçlik yeni bir valiz modelini tanıttı. Eser, 549 yuan (yaklaşık 75$) fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü.

Bu valizin tasarımı, dayanıklılığını arttırmak için 6 serisi alüminyum alaşımlı orta çerçeve ve çinko alaşımı köşe muhafazalarıyla zenginleştirildi. Bu kombinasyon, çerçevenin kolay kolay deforme olmasını engelliyor. Valiz, iki adet TSA kilidine sahip. Ayrıyeten yüksek performanslı bir bileşen PC levha, kendi geliştirdiği yüksek hassasiyetli burçlu kozmik tekerlek ve %99 antibakteriyel muhafaza özellikleri ile donatıldı.

Xiaomi işi güzelce abarttı: İşte Xiaomi’nin yeni valizi!

MIJIA’nın bu yeni valiz modeli, dört düzeyli ayarlanabilir çekçek özelliğine sahip. Bu çekçek, stabil bir alüminyum alaşımdan, anodize alüminyum süreciyle üretildi. Valiz, darbe direnci, yorgunluk direnci, tartı düşme, yürüyüş ve kaldırma şok testleri üzere bir dizi ulusal standardı muvaffakiyetle geçti.

İç kısmında depolama kapasitesini en üst seviyeye çıkarmak için U halinde çantalar ve X-dizgi dizaynlarına sahip. Islak kıyafetleri uygun bir biçimde depolayabilmek için valizde ayrıyeten su geçirmez bir bölme bulunuyor. Bu, kıyafetlerin daha pak ve hijyenik bir halde saklanmasına yardımcı oluyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla