Teknoloji Haberleri

Xiaomi, yeni Air Fryer modelini satışa sundu

Valorant VP Oyuneks

Xiaomi’nin yeni eseri olan Mijia Akıllı Air Fryer 6.5L Tender Roast Edition, Xiaomi Youpin’da kullanıcılara sunuldu. Bu eser, akıllı hava kızartma makinesi piyasasına birçok yenilik getiriyor.

Akıllı misty tender kızartma modu ile dikkat çeken bu hava kızartma makinesi, ileri 3D buhar oluşturma teknolojisi sayesinde nem tutma kapasitesini %23 artırıyor. Böylelikle kusursuz bir halde nemli kızartmalar elde edilebiliyor. Fakat bu eser yalnızca nemlendirme ile hudutlu kalmıyor. Yüksek sıcaklıkta yağ alma modu da bulunuyor. Bu mod, kızartmanın yağını %116 daha süratli alabilmesini sağlıyor. Sonuç olarak, dışı çıtır, içi yumuşak lezzetli kızartmalar elde ediliyor.

Mijia Akıllı Air Fryer’ın başka bir özelliği ise çift bıçaklı fanı ve üç boyutlu girdap kızartma sepeti. Bu teknoloji, yemeklerin eşit bir biçimde ısıtılmasını sağlıyor ve böylelikle yemekleri çevirmeye gerek kalmıyor. Güçlü 1800W gücü ve uzak kızılötesi ısıtma teknolojisi ile sıcaklık süratle arttırılıyor. NTC hassas sıcaklık denetim sistemi, iç sıcaklığı daima olarak izleyerek gerçek vakitli ayarlamalar yapıyor ve böylelikle yemeklerin harika bir biçimde pişmesini sağlıyor.

Xiaomi, yeni Air Fryer modelini satışa sundu

Bu eserde kullanıcı deneyimine de epey kıymet verilmiş. Örneğin, 7 inç genişliğindeki müşahede penceresi, bir evvelki modele nazaran %138 daha büyük. Bu sayede yemeklerin pişirilme sürecini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıyeten, 24 saat uzatılmış randevu özelliği ve 30 dakikalık otomatik izolasyon özelliği bulunmaktadır. Kullanıcılar, kızartma makinesini döner düğme, Xiaomi Mesken Uygulaması yahut Xiao Ai sesli asistanı ile kolaylıkla denetim edebilirler.

Elbette bu eserle yalnızca belli tanımları değil, çok çeşitli yemekleri hazırlayabilirsiniz. Aygıt, 12 evvelden ayarlanmış menüye sahip ve ayrıca 60’dan fazla çevrimiçi bulut tanımına erişim sunuyor.

Şu anda bu kızartma makinesi, yalnızca 449 yuan (61$) karşılığında fon toplama kampanyasıyla satılıyor. Fon toplama kampanyası 4 Ekim’de saat 10.00’da sona erecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Zyxel Networks Switch Eserleri, Artan Güç Maliyetlerine Karşı KOBİ’lere Tasarruf Sağlıyor

Zyxel Networks, güç tasarrufu sağlayan switch yelpazesiyle KOBİ’lere güç harcamalarını…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

2023 The Game Awards Kazananlar Açıklandı

Yeni oyun tanıtımları, fragmanlar ve duyurular ile dopdolu olan 2023 The Game Awards sona erdi ve…
Daha Fazla